امروز : سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۵:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پشیمانی بلاتر از ریاست طولانی مدتش بر فیفا

سپ بلاتر از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۵ سکان دار ریاست فیفا را برعهده داشت. او برای پنجمین بار پیاپی به عنوان رئیس فیفا انتخاب شد اما ریاست او برای پنجمین دوره تکمیل نشد و رئیس سابق فیفا به خاطر متهم شدن به فساد از پست خود کنار گذاشته شد. بلاتر سوئیسی بعد از مدت‌ها اعتراف […]

سپ بلاتر از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۵ سکان دار ریاست فیفا را برعهده داشت. او برای پنجمین بار پیاپی به عنوان رئیس فیفا انتخاب شد اما ریاست او برای پنجمین دوره تکمیل نشد و رئیس سابق فیفا به خاطر متهم شدن به فساد از پست خود کنار گذاشته شد.

بلاتر سوئیسی بعد از مدت‌ها اعتراف کرد که ریاست طولانی مدت او بر فیفا اشتباه بود و پشیمان است. او گفت: باید برای پنجمین بار خود را نامزد ریاست فیفا نمی کردم. باید اعتراف کنم که الان پشیمان هستم البته تاکید دارم که من هیچ گونه فساد و یا تبانی را انجام نداده‌ام.

رئیس سابق فیفا درباره این سوال که آیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور خواهد داشت، این گونه پاسخ داد: شک نکنید که به روسیه سفر خواهم کرد و جام جهانی را از نزدیک تماشا خواهم کرد. ولادیمیر پوتین از من دعوت کرده و به دعوت او پاسخ مثبت می‌دهم. نمی‌توانم کارهای اجرایی را در روسیه بر عهده گیرم اما حداقل می توانم بازی‌ها را از نزدیک تماشا کنم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news