امروز : شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهمات کشف شده از گروهک جیش‌الظلم +تصاویر

سردار حسین رحیمی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه از کشف ۳۵ قبضه کلاش، یک قبضه توپ ۱۴/۵ و ۹ راکت‌انداز اس پی جی، از گروهک تروریستی جیش‌الظلم خبر داد.   فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه اشرار و گروه‌های معاند سیستان و بلوچستان را محل خوبی برای انجام […]

سردار حسین رحیمی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه از کشف ۳۵ قبضه کلاش، یک قبضه توپ ۱۴/۵ و ۹ راکت‌انداز اس پی جی، از گروهک تروریستی جیش‌الظلم خبر داد.

 مهمات کشف شده از گروهک جیش‌الظلم
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه اشرار و گروه‌های معاند سیستان و بلوچستان را محل خوبی برای انجام اقدامات خرابکارانه می‌دادند، با اشراف اطلاعاتی و برنامه‌ریزی اطلاعاتی نیروهای نظامی و انتظامی پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی و نفود در این گروهک، عملیات ویژه اطلاعاتی بر علیه این گروهک شکل گرفت و محموله قابل قبولی از آنها در ارتفاعات سراوان شناسایی و کشف و ضبط شد.
 مهمات کشف شده از گروهک جیش‌الظلممهمات کشف شده از گروهک جیش‌الظلم
وی از انجام عملیات‌های فراوان در نقاط حاشیه‌نشین خبر داد و گفت: همه برخوردها سلبی نیست و برخورد‌های ایجابی نیز خواهیم داشت به گونه‌ای که مرکز تخصصی مشاوره و مددکاری در امر مواد مخدر در نقاط حاشیه‌نشین راه‌اندازی شده است.

رحیمی امنیت سیستان و بلوچستان را در ایده‌آل و مطلوب عنوان کرد و گفت: برنامه‌های ویژه‌ای تدوین شده و هم اکنون امنیت استان بسیار مطلوب است.

مهمات کشف شده از گروهک جیش‌الظلم

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news