وبلاگستان

آرشیو

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 35 قبضه کلاش، یک قبضه توپ 14/5 و 9 قبضه راکت‌انداز اس پی جی از گروهک تروریستی جیش‌الظلم خبر داد.

سردار حسین رحیمی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه از کشف ۳۵ قبضه کلاش، یک قبضه توپ ۱۴/۵ و ۹ راکت‌انداز اس پی جی، از گروهک تروریستی جیش‌الظلم خبر داد.

 مهمات کشف شده از گروهک جیش‌الظلم
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه اشرار و گروه‌های معاند سیستان و بلوچستان را محل خوبی برای انجام اقدامات خرابکارانه می‌دادند، با اشراف اطلاعاتی و برنامه‌ریزی اطلاعاتی نیروهای نظامی و انتظامی پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی و نفود در این گروهک، عملیات ویژه اطلاعاتی بر علیه این گروهک شکل گرفت و محموله قابل قبولی از آنها در ارتفاعات سراوان شناسایی و کشف و ضبط شد.
 مهمات کشف شده از گروهک جیش‌الظلممهمات کشف شده از گروهک جیش‌الظلم
وی از انجام عملیات‌های فراوان در نقاط حاشیه‌نشین خبر داد و گفت: همه برخوردها سلبی نیست و برخورد‌های ایجابی نیز خواهیم داشت به گونه‌ای که مرکز تخصصی مشاوره و مددکاری در امر مواد مخدر در نقاط حاشیه‌نشین راه‌اندازی شده است.

رحیمی امنیت سیستان و بلوچستان را در ایده‌آل و مطلوب عنوان کرد و گفت: برنامه‌های ویژه‌ای تدوین شده و هم اکنون امنیت استان بسیار مطلوب است.

مهمات کشف شده از گروهک جیش‌الظلم

کد خبر: 147614

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۱۷ تیر ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید