وبلاگستان

آرشیو

فرمانده نیروی مقاومت بسیج فریدونکنار:

فرمانده نیروی مقاومت بسیج فریدونکنار با اشاره به عدم حضور مسئولان فریدونکناری در راهپیمایی عفاف و حجاب گفت: شاید عدم احساس نیاز به مسئله حجاب موجب بی‌توجهی مسئولان فریدونکناری به این راهپیمایی شده باشد.

بصیر، خیرالله باقرزاده فرمانده نیروی مقاومت بسیج فریدونکنار در حاشیه راهپیمایی عفاف و حجاب در این شهرستان و در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز اظهار کرد: باتوجه به تاکید قرآن، حجاب از اساس زندگی هر فرد است و بنیان خانواده با حجاب از آسیب‌های اجتماعی و گناه مصون می‌ماند.

وی با اشاره به حضور پرشور مردان و زنان فریدونکنار در اجتماع بزرگ مدافعان حریم خانواده، خاطرنشان کرد: شهروندان فریدونکناری با توجه به درک صحیحی که از مسائل جامعه دارند، متوجه فراموشی مسئله حجاب شدند و با احساس نیاز نسبت به احیای این مسئله با حضور پرشور خود در راهپیمایی حاضر شدند.

فرمانده نیروی مقاومت بسیج فریدونکنار تصریح کرد: مسئولان باید ساز و کار مسئله حجاب را در جامعه فراهم کنند تا کشور به سوی تعالی حرکت کند.

باقرزاده با اشاره به عدم حضور مسئولان فریدونکناری در راهپیمایی عفاف و حجاب گفت: شاید عدم احساس نیاز به مسئله حجاب موجب بی‌توجهی مسئولان فریدونکناری به این راهپیمایی شده باشد، چراکه تمامی افرادی که در این راهپیمایی حضور دارند نسبت به مسئله بی‌حجابی حساس هستند و نسبت به حفظ حجاب احساس نیاز می‌کنند.

 

کد خبر: 147857

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۲۲ تیر ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید