امروز : جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نوازی: کار منصوریان سخت است

محمد نوازی در خصوص حضور امیرقلعه‌نویی در تمرین تیم امید استقلال اظهار داشت: ما آن روز تمرین داشتیم و تیم فوتبال ذوب‌آهن هم با گل ابریشم یک بازی دوستانه داشت. وی افزود: در پایان تمرین بازیکنان را جمع کردم و از آنها خواستم که نزد قلعه‌نویی رفته و به پیشکسوت خود احترام بگذارند. به هر […]

محمد نوازی در خصوص حضور امیرقلعه‌نویی در تمرین تیم امید استقلال اظهار داشت: ما آن روز تمرین داشتیم و تیم فوتبال ذوب‌آهن هم با گل ابریشم یک بازی دوستانه داشت.

وی افزود: در پایان تمرین بازیکنان را جمع کردم و از آنها خواستم که نزد قلعه‌نویی رفته و به پیشکسوت خود احترام بگذارند. به هر حال آقای قلعه‌نویی سرمربی من بوده و صحبت‌های او برای جوان‌ها می‌توانست راهگشا باشد.

مربی تیم استقلال تأکید کرد:‌ قلعه‌نویی در این دیدار هم بازیکنان را تشویق کرد و هم به آنها تذکر داد و خوشبختانه صحبت‌های او روی بازیکنان ما اثر هم داشت. بازیکنان جوان هستند و نیازمند راهنمایی.

وی در خصوص اینکه نحوه همکاری‌اش با تیم بزرگسالان استقلال چگونه است، گفت: زمان‌هایی که تیم امید تمرین نداشته باشد با بزرگسالان همکاری می‌کنم و در کنار سایر اعضای تیم خواهم بود.

نوازی در خصوص اینکه شرایط استقلال را چطور می‌بیند، گفت: استقلال از خیلی جهات خوب یارگیری کرده و من فکر می‌کنم امسال علیرضا منصوریان کار سخت و دشواری خواهد داشت. امیدوارم شرایط به گونه‌ای پیش برود که ما بتوانیم به منصوریان کمک کنیم و شرایط نسبت به سال گذشته برای تیم بهتر شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news