وبلاگستان

آرشیو

مربی تیم استقلال گفت:استقلال از خیلی جهات خوب یارگیری کرده و من فکر می‌کنم امسال علیرضا منصوریان کار سخت و دشواری خواهد داشت.

محمد نوازی در خصوص حضور امیرقلعه‌نویی در تمرین تیم امید استقلال اظهار داشت: ما آن روز تمرین داشتیم و تیم فوتبال ذوب‌آهن هم با گل ابریشم یک بازی دوستانه داشت.

وی افزود: در پایان تمرین بازیکنان را جمع کردم و از آنها خواستم که نزد قلعه‌نویی رفته و به پیشکسوت خود احترام بگذارند. به هر حال آقای قلعه‌نویی سرمربی من بوده و صحبت‌های او برای جوان‌ها می‌توانست راهگشا باشد.

مربی تیم استقلال تأکید کرد:‌ قلعه‌نویی در این دیدار هم بازیکنان را تشویق کرد و هم به آنها تذکر داد و خوشبختانه صحبت‌های او روی بازیکنان ما اثر هم داشت. بازیکنان جوان هستند و نیازمند راهنمایی.

وی در خصوص اینکه نحوه همکاری‌اش با تیم بزرگسالان استقلال چگونه است، گفت: زمان‌هایی که تیم امید تمرین نداشته باشد با بزرگسالان همکاری می‌کنم و در کنار سایر اعضای تیم خواهم بود.

نوازی در خصوص اینکه شرایط استقلال را چطور می‌بیند، گفت: استقلال از خیلی جهات خوب یارگیری کرده و من فکر می‌کنم امسال علیرضا منصوریان کار سخت و دشواری خواهد داشت. امیدوارم شرایط به گونه‌ای پیش برود که ما بتوانیم به منصوریان کمک کنیم و شرایط نسبت به سال گذشته برای تیم بهتر شود.

کد خبر: 147933

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۲۳ تیر ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید