امروز : جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پروژه “CIA” برای کنترل گوشی‌های اندرویدی

ویکی لیکس سری جدیدی از اسناد محرمانه سازمان سیا را به اشتراک گذاشت. سایت ویکی لیکس در قالب انتشار اسنادی تحت عنوان «والت» سری جدید اسناد محرمانه سازمان سیا را منتشر کرد که مربوط به طرح این سازمان درخصوص رهگیری پیامک های سیستم عامل های اندروید است. ویکی لیکس اسنادی درباره پروژه «های رایز » […]

ویکی لیکس سری جدیدی از اسناد محرمانه سازمان سیا را به اشتراک گذاشت.

سایت ویکی لیکس در قالب انتشار اسنادی تحت عنوان «والت» سری جدید اسناد محرمانه سازمان سیا را منتشر کرد که مربوط به طرح این سازمان درخصوص رهگیری پیامک های سیستم عامل های اندروید است.

ویکی لیکس اسنادی درباره پروژه «های رایز » سازمان سیا را منتشر کرد که مخصوص گوشی های اندروید در نظر گرفته شده است. این برنامه پیامک ها را به آدرس دیگری ارسال می کند که می توانند توسط برخی ابزارهای کنترل،  مورد استفاده قرار بگیرند.

برنامه «های رایز» می تواند پیامک های ارسالی و دریافتی از اندروید را رهگیری کند و کانال محرمانه ای مرتبط با دریافت این اطلاعات ایجاد کند.

 سری جدید افشاگری، بزرگترین انتشار اسناد محرمانه سازمان سیا به حساب می آید که شامل بیش از ۸ هزار و ۷۰۰ سند و فایل حاوی اطلاعات سری و محرمانه سازمان سیا است. این اطلاعات در شبکه داخلی مرکز اطلاعات سایبری سیا در ایالت ویرجینیا نگهداری می شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news