امروز : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۸:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو و منصوریان در اجلاس برترین مربیان آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا برانکو ایوانکوویچ و علیرضا منصوریان سرمربیان دو تیم پرسپولیس و استقلال را به اجلاس مربیان برتر این قاره در شانگهای چین دعوت کرد. این اجلاس دومین اجلاس مربیان برتر قاره آسیا است که در به میزبانی کشور چین و در شهر شانگهای برگزار خواهد شد. برانکو ایوانکوویچ و علیرضا منصوریان در تاریخ […]

کنفدراسیون فوتبال آسیا برانکو ایوانکوویچ و علیرضا منصوریان سرمربیان دو تیم پرسپولیس و استقلال را به اجلاس مربیان برتر این قاره در شانگهای چین دعوت کرد.

این اجلاس دومین اجلاس مربیان برتر قاره آسیا است که در به میزبانی کشور چین و در شهر شانگهای برگزار خواهد شد. برانکو ایوانکوویچ و علیرضا منصوریان در تاریخ ۹ و ۱۰ شهریور ماه (۳۰ و ۳۱ آگوست) با حضور در شانگهای دو نماینده تیم های باشگاهی فوتبال ایران در این اجلاس هستند.

برانکو ایوانوکوویچ با پرسپولیس در جمع ۸ تیم برتر آسیا حضور دارد و فصل گذشته موفق شد با پرسپولیس عنوانی قهرمانی لیگ را کسب کند و یکی از مدعیان قهرمانی آسیا در فصل جاری محسوب می شود. علیرضا منصوریان نیز با استقلال به عنوان دومی لیگ برتر ایران دست یافت و در مسابقات آسیایی نیز موفق شد تا در مرحله یک هشتم نهایی حاضر شود.

با توجه به برگزاری دیدارهای تیم های ملی در مسابقات مقدماتی جام جهانی به نظر می رسد این دو سرمربی مشکلی برای حضور در این اجلاس نداشته باشند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news