وبلاگستان

آرشیو

جانشین فرماندهی دریابانی مازندران خبر داد

جانشین فرماندهی دریابانی مازندران از دستگيري 17 تبعه بيگانه غيرمجاز با هوشیاری دریابانان مازندرانی خبر داد.

بصیر، نعمت‌الله آزادی جانشین فرماندهی دریابانی استان مازندران در گفت‌وگو با بصیرنیوز اظهار کرد: طی اخبار واصله از منابع و مخبرین مبنی بر حضور و فعالیت غیر مجاز تعدادی از اتباع بیگانه در حوزه استحفاظی، دستگیری آن‌ها در دستور کار دریابانان قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: با بررسی اطلاعاتی و میدانی و استقرار چند تیم عملیاتی مشخص شد اتباع بیگانه بدون مدارک هویتی و به صورت غیر مجاز داخل کشور شده‌اند.

جانشین فرماندهی دریابانی مازندران تصریح کرد: پس از تثبیت وضعیت اتباع بیگانه و شناسائی هویت آن‌ها دستگیری تمامی این افراد که در شهرستان ساری به طور پراکنده مستقر بوده و ظاهرا به عنوان افراد جویای کار در ساختمان‌های نیمه کاره فعالیت می‌کردند در دستور کار دریابانان قرار گرفت.

آزادی ادامه داد: پس از شناسایی تعداد زیادی از این اتباع بیگانه و محل تجمع شبانه آن‌ها در منطقه فرح آیاد ساری، با اخذ مجوز قضایی دستگیری اتباع بیگانه به مرحله اجرا درآمد.

وی یادآور شد: با هماهنگی انجام گرفته و با اعزام چند اکیپ از مرزبانان و  دریابانان پایگاه امیرآباد به منطقه فرح آباد، در اقدامی هوشیارانه، ضربتی و غافلگیرانه  و به صورت همزمان تعداد ۱۷ نفر از اتباع بیگانه در یک عملیات فنی و اطلاعاتی دستگیر شدند.

جانشین فرماندهی دریابانی مازندران با اشاره به تبعات ورود افراد و اتباع بیگانه در داخل کشور اظهار کرد: نداشتن مدارك هويتي در کشور، افزايش وقوع انواع جرايم، بيكاري، تزریق فرهنگ بیگانه در کشور، انتقال بيماري و بروز معضلات فرهنگي و اجتماعي از جمله تبعات حضور اتباع بیگانه در کشور است.

آزادی در پایان گفت: مقابله با ورود غير مجاز و کنترل اتباع بيگانه در مرزهای کشور در دستور کار مرزبانان و دریابانان است و این سربازان گمنام همواره در راه دفاع از کشور و در سالم سازي فضاي امنیتی، فرهنگي و اقتصادي جامعه از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهند کرد.

کد خبر: 147990

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۲۵ تیر ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید