امروز : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۸:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونالدو: هر چه رائول بگوید قبول دارم

رائول گونسالس مدیر بخش ورزشی و مشاور عالی فلورنتینو پرس در بخش نقل و انتقالات و البته سفیر لالیگا در آمریکا مرکزی و آمریکای شمالی روز گذشته از رونالدو خواست تا جلسه‌ای رسمی با او داشته باشد. خبرنگارانی که از این درخواست آگاه بودند خود را برای یک روز پر از خبر آماده کرده اما […]

رائول گونسالس مدیر بخش ورزشی و مشاور عالی فلورنتینو پرس در بخش نقل و انتقالات و البته سفیر لالیگا در آمریکا مرکزی و آمریکای شمالی روز گذشته از رونالدو خواست تا جلسه‌ای رسمی با او داشته باشد.

خبرنگارانی که از این درخواست آگاه بودند خود را برای یک روز پر از خبر آماده کرده اما متوجه شدند که این یک جلسه رسمی اما پشت درهای بسته است.

رائول در یک جلسه سه ساعته با کریستیانو رونالدو احتمال زیاد از وی درباره ماجرای دادگاه و دلخوری او پرسیده و تلاش کرده مشکل تمدید قرارداد وی را حل کند.

رونالدو پس از خروج از این جلسه طولانی مدت به خبرنگار گازتادلواسپورت ایتالیا حاضر در محل گفت: برای من افتخاری است که مخاطب رائول گونسالس باشم، شخصیت او برای من بسیار قابل احترام است و حرف‌هایش را شنیدم. البته باید با وکیل خود نیز مشورت کنم اما رائول راهکارهای بسیار خوبی برابر من معرفی کرد و باید بگویم که هر چه او بگوید قبول دارم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news