امروز : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۸:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مشخص شدن جایگاه تیم ملی ایران در رده‌بندی بعدی فیفا

رده‌بندی بعدی سایت جهانی فدراسیون فوتبال ۱۰ آگوست ۲۰۱۷ اعلام می‌شود و طی آن تیم ملی فوتبال کشورمان در یکی از رده‌های ۲۳ تا ۲۵ جهان می‌ایستد. در رده بندی قبلی فیفا در ماه جولای، تیم ملی کشورمان با توجه به برتری مقابل کشورهای مونته‌نگرو در دیدار تدارکاتی و ازبکستان در مقدماتی جام جهانی با […]

رده‌بندی بعدی سایت جهانی فدراسیون فوتبال ۱۰ آگوست ۲۰۱۷ اعلام می‌شود و طی آن تیم ملی فوتبال کشورمان در یکی از رده‌های ۲۳ تا ۲۵ جهان می‌ایستد.

در رده بندی قبلی فیفا در ماه جولای، تیم ملی کشورمان با توجه به برتری مقابل کشورهای مونته‌نگرو در دیدار تدارکاتی و ازبکستان در مقدماتی جام جهانی با ۸۹۳ امتیاز با قرار گرفتن در رده بیست و سوم جهان بعد از ۱۱ سال و ۲ ماه دوباره به جمع ۲۵ تیم برتر جهان بازگشته بود.

بر همین اساس و با توجه به اینکه در ماه جاری میلادی خبری از دیدارهای رسمی و تدارکاتی نیست، روند نتیجه‌گیری در دیدارهای ۴ سال اخیر کشورها محاسبه شده که طی آن شاگردان کی‌روش بدون تغییر امتیاز و با همان ۸۹۳ امتیاز در ماه بعدی نیز بین یکی از رده‌های ۲۳ تا ۲۵ جهان قرار خواهند گرفت.

در این بین با توجه به محاسبه امتیاز سایر کشورها به احتمال بسیار زیاد تیم ملی ایران در رده ۲۴ جهان در ماه بعدی میلادی می‌ایستد.

نکته قابل توجه اینکه تیم ملی فوتبال برزیل نیز بعد از یک ماه دوری از صدر جدول، دوباره جایگزین آلمان در این مکان شده و در رنکینگ بعدی در رده نخست خواهد ایستاد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news