وبلاگستان

آرشیو

سرمربی تیم ملی والیبال ایران دعوت فدراسیون والیبال روسیه را نپذیرفت.

تیم ملی والیبال ایران که چندی پیش از سوی سه کشور ترکیه، بلغارستان و تونس برای برگزاری اردوی تدارکاتی و دیدار دوستانه دعوت شده بود، در هفته جاری نیز از سوی فدراسیون والیبال روسیه برای برگزاری اردوی مشترک دعوت شد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران به دلیل اینکه برنامه تیم ملی برای سفر به ترکیه قطعی شده بود و کارهای اجرایی مانند بلیت و محل اسکان از سوی میزبان انجام شده بود، دعوت روسیه را نپذیرفت. کولاکوویچ از بین سه کشور ترکیه، بلغارستان و تونس نیز به دلیل فاصله نزدیک ترکیه با ایران و شرایط آب و هوایی استانبول با اردبیل میزبان رقابت‌های انتخابی جهان، دعوت ترکیه را پذیرفت.

بر این اساس ملی پوشان کشورمان قبل از اعزام به اردبیل و حضور در رقابت‌های انتخابی جهان در این شهر، راهی استانبول ترکیه می‌شوند تا از دهم تا سیزدهم مردادماه در ترکیه اردو آماده سازی برگزار کنند و دو دیدار دوستانه نیز با تیم ملی ترکیه خواهند داشت.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان ۱۰ تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ (۱۹ شهریور تا ۸ مهرماه ۱۳۹۷) با حضور ۲۴ تیم به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار می‌شود.

مرحله نهایی مسابقات والیبال انتخابی مردان جهان در قاره آسیا در دو گروه به صورت گروهی برگزار می‌شود که رقابت های گروه (A) از ۱۹ تا ۲۳ مردادماه به میزبانی ایران در شهر اردبیل برگزار خواهد شد و تیم‌های ایران، چین، کره‌جنوبی، قطر و قزاقستان برای دو سهمیه رقابت‌های جهانی سال ۲۰۱۸ به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم ملی والیبال ایران در روز نخست این رقابت ها استراحت دارد و در چهار روز بعدی به ترتیب به مصاف کره جنوبی، چین، قزاقستان و قطر می‌رود.

کد خبر: 148031

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۲۵ تیر ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید