امروز : سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دولت توانایی ایجاد شغل را ندارد/ جوانان فریدونکناری در راستای اقتصادمقاومتی تلاش کنند

بصیر، محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران در گفت‌وگو با بصیرنیوز اظهار کرد: در مازندران امکانات اولیه برای ایجاد اشتغال در زمینه های اقتصادمقاومتی فراهم است. وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران از جوانان برای ایجاد شغل حمایت می‌کند خاطرنشان کرد: نباید انتظار داشت که دولت برای افراد جامعه شغل ایجاد کند چراکه توان […]

بصیر، محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران در گفت‌وگو با بصیرنیوز اظهار کرد: در مازندران امکانات اولیه برای ایجاد اشتغال در زمینه های اقتصادمقاومتی فراهم است.

وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران از جوانان برای ایجاد شغل حمایت می‌کند خاطرنشان کرد: نباید انتظار داشت که دولت برای افراد جامعه شغل ایجاد کند چراکه توان ایجاد شغل را ندارد.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اینکه هر خانواده با توجه به امکانات خود می‌تواند در زمینه اشتغال گام بردارد، تصریح کرد: یکی از مشکلات کنونی افراد جامعه وابستگی به دیگران است، درحالی که همه باید با تکیه  برتوان خود به دنبال شکوفایی اقتصادی باشند.

بابایی با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادمقاومتی در فریدونکنار یادآور شد: فریدونکنار باتوجه به امکانات و نعمت‌های خدادادی دارای صددرصد ظرفیت در تمام زمینه‌های اقتصادی است.

وی افزود: جوانان فریدونکناری باید بدانند که این شهر سابقه درخشانی در دفاع مقدس دارد که این نشان دهنده‌ی همت بالای مردم این شهر است و این تلاش در حال حاضر باید در راستای اقتصادمقاومتی نمود پیدا کند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news