امروز : چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۱:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرمانده سپاه: آمریکا هزار کیلومتر عقب نشینی کند

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد؛ اشتباه محاسباتی آمریکا برایش گران تمام می‌شود. سردار سرلشکر جعفری در همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه در مشهد مقدس گفت: اگر آمریکا بخواهد تحریم سپاه و دفاعی را دنبال کند باید پایگاه‌های منطقه‌ای خود را تا عمق هزار کیلومتر در اطراف ایران جمع‌آوری کند جعفری افزود: توانمندی موشکی […]

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد؛ اشتباه محاسباتی آمریکا برایش گران تمام می‌شود.
سردار سرلشکر جعفری در همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه در مشهد مقدس گفت: اگر آمریکا بخواهد تحریم سپاه و دفاعی را دنبال کند باید پایگاه‌های منطقه‌ای خود را تا عمق هزار کیلومتر در اطراف ایران جمع‌آوری کند

جعفری افزود: توانمندی موشکی به هیچ عنوان قابل معامله و حتی مذاکره نیست. ما از توان موشکی همان‌گونه دفاع می‌کنیم که مردان غیرتمند از ناموس خود دفاع می‌کنند.

وی تاکید کرد: توان موشکی ایران در هوا، دریا و زمین به سرعت در حال رشد است و این برای ما یک اصل مسلم است. موشک‌های نقطه‌زنی که در عملیات اخیر موشکی علیه  تروریست‌های تکفیری کیلومترها دورتر از مرزهای کشور با دقت و موفقیت به اهداف اصابت کرد، در حال توسعه کمی است.

فرمانده سپاه تصریح کرد: اگر آمریکا بخواهد موضوع تحریم دفاعی و تحریم سپاه را دنبال کند قبل از آن باید پایگاه‌های منطقه‌ای خود را تا عمق هزار کیلومتر در اطراف ایران جمع‌آوری کرده و بداند اشتباه محاسباتی خود را با هزینه بالایی باید تصحیح کند.

وی جایگاه و اهمیت توانمندی موشکی در ایجاد قدرت بازدارندگی را مهم برشمرد و افزود: موشک های نقطه زنی که در عملیات اخیر موشکی علیه تروریست های تکفیری کیلومترها دورتر از مرزهای کشور با دقت و موفقیت به اهداف اصابت کرد، در حال توسعه کمی است .
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دامنه نفوذ معنوی انقلاب اسلامی آنقدر گسترده شده است که ما در اکثر نقاط جهان خود را همجوار با منافع امریکا می بینیم، افزود: این توانمندی امروز ما را به یک قدرت بزرگ منطقه ای و حتی جهانی تبدیل کرده که برگرفته از قدرت معنوی انقلاب اسلامی و توان تسلیحاتی نیروهای مسلح و غرش موشک های سپاه است .

سرلشکر جعفری هدف دشمن از اعمال تحریم های ظالمانه علیه سپاه و توان دفاعی ایران را  قراردادن مردم مقابل هم و دربرابر منافع ملی بیان و تاکید کرد: اما آنها غافل از آن هستند که ایستادگی در مسیر توان دفاعی نقطه ای  است که حتی بقیه شکاف های موجود در جامعه را هم پوشش می دهد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز دشمن وقوع جنگ را برای خود مضر می داند، گفت: همه اقدامات نظامی و جنگ افروزانه دشمنان در منطقه تاکنون برای آنها نتیجه عکس داده است و به همین جهت شروع جنگ دیگر را به ضرر خود می دانند.

سرلشکر جعفری در پایان با تاکید بر اینکه ملت ایران بدانند با ایستادگی خود در برابر تهدید های همه جانبه دشمنان ،گزینه نظامی را از دستور کار آمریکا خارج کرده اند، گفت: اکنون مردم ما خود را برای تداوم ایستادگی در برابر فشارهای اقتصادی که آمریکا چند سالی است  علیه ما آغاز کرده، آماده کرده است و به فریبکاری های دشمن در قالب توافق برجام به خوبی پی برده اند و نقض آشکار آن را در قالب تحریم های جدید s722 علیه توان دفاعی و موشکی سپاه بوضوح مشاهده می کنند و بی صبرانه در انتظار موضع گیری مقتدرانه مسئولین سیاست خارجی کشور هستند./آ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news