امروز : چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۹:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هزینه ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیونی موجب افزایش خدمات بیمارستان فریدونکنار شد

بصیر، ولی‌الله نانواکناری در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به وضعیت بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار اظهار کرد: وضعیت بیمارستان ۲۲۰ تخته  فریدونکنار مطلوب است و خدمات این بیمارستان با هزینه ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی افزایش یافته است. وی با اشاره به حل کردن برخی مشکلات در این بیمارستان، افزود: تعویض لوله های […]

بصیر، ولی‌الله نانواکناری در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به وضعیت بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار اظهار کرد: وضعیت بیمارستان ۲۲۰ تخته  فریدونکنار مطلوب است و خدمات این بیمارستان با هزینه ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی افزایش یافته است.

وی با اشاره به حل کردن برخی مشکلات در این بیمارستان، افزود: تعویض لوله های تاسیساتی، بحث هواساز، پمپ آتش نشانی، بازسازی بخش جراحی و بازسازی اتاق عمل ازجمله موضوعاتی بود که پیگیری و مشکلات آن حل شده است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افتتاح زایشگاه در بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار، تصریح کرد: افتتاح زایشگاه در این بیمارستان یک کار مهم و خوبی بوده و این زایشگاه جزو بهترین زایشگاه‌های کشور است..

این مسئول با اشاره به نقش خبرنگاران در ایجاد وحدت و حرکت در مسیر توسعه، یادآور شد: رسالت رسانه پیگیری مطالبات مردم بوده و رسانه می تواند چشم و گوش مسئولان باشند.

وی گفت: خبرنگاران و رسانه ها باید در مسیر توسعه و پیشرفت جامعه حرکت کنند و به سوی وحدت گام برداشته و در رفع مشکلات جامعه کمک کرده باشند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news