وبلاگستان

آرشیو

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: وضعیت بیمارستان ۲۲۰ تخته فریدونکنار مطلوب است و خدمات این بیمارستان با هزینه 2 میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی افزایش یافته است.

بصیر، ولی‌الله نانواکناری در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به وضعیت بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار اظهار کرد: وضعیت بیمارستان ۲۲۰ تخته  فریدونکنار مطلوب است و خدمات این بیمارستان با هزینه ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی افزایش یافته است.

وی با اشاره به حل کردن برخی مشکلات در این بیمارستان، افزود: تعویض لوله های تاسیساتی، بحث هواساز، پمپ آتش نشانی، بازسازی بخش جراحی و بازسازی اتاق عمل ازجمله موضوعاتی بود که پیگیری و مشکلات آن حل شده است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افتتاح زایشگاه در بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار، تصریح کرد: افتتاح زایشگاه در این بیمارستان یک کار مهم و خوبی بوده و این زایشگاه جزو بهترین زایشگاه‌های کشور است..

این مسئول با اشاره به نقش خبرنگاران در ایجاد وحدت و حرکت در مسیر توسعه، یادآور شد: رسالت رسانه پیگیری مطالبات مردم بوده و رسانه می تواند چشم و گوش مسئولان باشند.

وی گفت: خبرنگاران و رسانه ها باید در مسیر توسعه و پیشرفت جامعه حرکت کنند و به سوی وحدت گام برداشته و در رفع مشکلات جامعه کمک کرده باشند.

کد خبر: 148162

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۲۸ تیر ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید