وبلاگستان

آرشیو

فرمانده سپاه بابلسر در گفت‌وگو با بصیرنیوز:

فرمانده سپاه بابلسر با اشاره به اینکه مردم فریدونکنار حق انقلاب و دفاع مقدس را ادا کردند گفت: پشتیبانی از ولی‌فقیه و رعایت حجاب موجب خنثی شدن توطئه دشمنان می‌شود.

بصیر، سیدموسی حسین‌نژاد در حاشیه استقبال از شهدای گمنام در فریدونکنار و در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز اظهار کرد: مردم فریدونکنار در زمان‌های مختلف حق خود را نسبت به دین، انقلاب و دفاع مقدس با دادن شهدایی همچون حاج حسین بصیر ادا کردند.

وی با اشاره به اینکه شهید و فرهنگ شهادت از زمان ابتدای اسلام بوده است، خاطرنشان کرد: تفسیر واقعه کربلا با حضور شهدای گمنام دوباره معنی می‌شود چراکه دفاع مقدس شباهت‌های زیادی به عاشورا دارد.

فرمانده سپاه بابلسر با بیان اینکه پیام ورود این شهدا، امتداد مسیر انقلاب با مسیر کربلا است، تصریح کرد: شهدا با دل کندن از تعلقات دنیوی و با نثار جان خود توانستند آرمان‌های انقلاب و حضرت امام (ره) را زنده کنند.

حسین‌نژاد با تاکید بر اینکه وظیفه افرادی که جامانده جنگ و دفاع مقدس هستند کار زینبی است، افزود: پشتیبانی از ولایت فقیه و رعایت حجاب از مهمترین مسائلی است که در وصیت‌نامه شهدا آمده است و تمامی افراد جامعه باید با عمل به این توصیه‌ها سنگر فرهنگی را محکم حفظ کنند تا توطئه‌های دشمنان خنثی شود.

کد خبر: 148230

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۲۹ تیر ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید