امروز : پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم فریدونکنار حق انقلاب و دفاع مقدس را ادا کردند/ پشتیبانی از ولی‌فقیه و رعایت حجاب موجب خنثی شدن توطئه دشمنان

بصیر، سیدموسی حسین‌نژاد در حاشیه استقبال از شهدای گمنام در فریدونکنار و در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز اظهار کرد: مردم فریدونکنار در زمان‌های مختلف حق خود را نسبت به دین، انقلاب و دفاع مقدس با دادن شهدایی همچون حاج حسین بصیر ادا کردند. وی با اشاره به اینکه شهید و فرهنگ شهادت از زمان ابتدای […]

بصیر، سیدموسی حسین‌نژاد در حاشیه استقبال از شهدای گمنام در فریدونکنار و در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز اظهار کرد: مردم فریدونکنار در زمان‌های مختلف حق خود را نسبت به دین، انقلاب و دفاع مقدس با دادن شهدایی همچون حاج حسین بصیر ادا کردند.

وی با اشاره به اینکه شهید و فرهنگ شهادت از زمان ابتدای اسلام بوده است، خاطرنشان کرد: تفسیر واقعه کربلا با حضور شهدای گمنام دوباره معنی می‌شود چراکه دفاع مقدس شباهت‌های زیادی به عاشورا دارد.

فرمانده سپاه بابلسر با بیان اینکه پیام ورود این شهدا، امتداد مسیر انقلاب با مسیر کربلا است، تصریح کرد: شهدا با دل کندن از تعلقات دنیوی و با نثار جان خود توانستند آرمان‌های انقلاب و حضرت امام (ره) را زنده کنند.

حسین‌نژاد با تاکید بر اینکه وظیفه افرادی که جامانده جنگ و دفاع مقدس هستند کار زینبی است، افزود: پشتیبانی از ولایت فقیه و رعایت حجاب از مهمترین مسائلی است که در وصیت‌نامه شهدا آمده است و تمامی افراد جامعه باید با عمل به این توصیه‌ها سنگر فرهنگی را محکم حفظ کنند تا توطئه‌های دشمنان خنثی شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news