امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کریمی: با بازگشت جباری و منتظری سال خوبی خواهیم داشت

یعقوب کریمی بعد از تمدید قرار خود در هیئت فوتبال استان تهران اظهار داشت: قراردادم را یک سال تمدید کردم . فصل گذشته ابتدای فصل شرایط خوبی نداشتم اما خدا را شکر در ادامه شرایطم بهتر شد. وی در خصوص شایعاتی که مبنی بر کنار گذاشتن او از لیست استقلال به گوش می‌رسید، گفت: این […]

یعقوب کریمی بعد از تمدید قرار خود در هیئت فوتبال استان تهران اظهار داشت: قراردادم را یک سال تمدید کردم . فصل گذشته ابتدای فصل شرایط خوبی نداشتم اما خدا را شکر در ادامه شرایطم بهتر شد.

وی در خصوص شایعاتی که مبنی بر کنار گذاشتن او از لیست استقلال به گوش می‌رسید، گفت: این شایعات خنده‌دار بود. نمی‌دانم وقتی من قراردادم را تمدید کرده بودم چطور این شایعات مطرح شده بود اما این صحبت‌ها برای من مهم نبود و فقط تمرین می‌کردم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه با توجه به عملکرد خوب استقلال در فصل نقل و انتقالات انتظارات از این تیم بالا خواهد بود، گفت: استقلال چند سال است قهرمان نشده است اما امسال با جذب منتظری و جباری که از بازیکنان قدیم تیم هستند سال خوبی را خواهیم داشت.

کریمی در پایان در خصوص پیراهن فصل آینده خود خاطر نشان کرد: شماره ۸ استقلال دو سال نزد من امانت بود و با بازگشت جباری این شماره را به او تحویل دادم. در لیگ امسال نیز از بین دو شماره ۹ و ۱۷ یکی را برتن خواهم کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news