امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۳:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آلگری: رونالدو بهترین بازیکنان جهان نیست

یوونتوس این فصل هم با ماسیمیلیانو آلگری در رقابت‌ها فعالیت خواهد کرد. این مربی فصل قبل دو قهرمانی برای تیمش کسب کرد و امیدوار است روند موفقیت آمیز خود را در این تیم ادامه دهد. یوونتوس در اردوی آمریکا در دیداری دوستانه به مصاف بارسلونا رفت و در شبی که نیمار توانست دو گل به […]

یوونتوس این فصل هم با ماسیمیلیانو آلگری در رقابت‌ها فعالیت خواهد کرد. این مربی فصل قبل دو قهرمانی برای تیمش کسب کرد و امیدوار است روند موفقیت آمیز خود را در این تیم ادامه دهد.

یوونتوس در اردوی آمریکا در دیداری دوستانه به مصاف بارسلونا رفت و در شبی که نیمار توانست دو گل به ثمر برساند، شکست خورد. ماسیمیلیانو آلگری در گفتگو با خبرنگار ESPN در پاسخ به این سوال که رونالدو را بهترین بازیکن جهان می‌داند یا خیر گفت: از نظر من لیونل مسی و نیمار بهترین بازیکنان جهان هستند. اگر این دو بازیکن در شرایط خیلی خوبی باشند، شکست دادن بارسلونا کار بسیار دشواری است.

یوونتوس قرار است به زودی در دیدار سوپرجام ایتالیا برابر لاتزیو قرار گیرد که این دیدار ۱۳ آگوست برگزار خواهد شد. فصل قبل یوونتوس در این دیدار برابر میلان در پنالتی در دیداری که در کشور قطر برگزار شد شکست خورد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news