امروز : پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لیگ چین در آستانه فروپاشی

اکسپرس نوشت: در پی افزایش بدهی‌های تیم‌های لیگ برتر چینی به بازیکنان و مربیان، فدراسیون فوتبال چین تهدید کرد در صورتی که تیم‌های این کشور تا یک ماه آینده تمامی بدهی‌های خود را تصفیه نکنند، با جریمه‌های چشمگیری روبه‌رو می‌شوند. همین تهدید کافی بود که ۱۳ باشگاه لیگ چین از جمله تیم‌های شانگهای و گوانگژو […]

اکسپرس نوشت: در پی افزایش بدهی‌های تیم‌های لیگ برتر چینی به بازیکنان و مربیان، فدراسیون فوتبال چین تهدید کرد در صورتی که تیم‌های این کشور تا یک ماه آینده تمامی بدهی‌های خود را تصفیه نکنند، با جریمه‌های چشمگیری روبه‌رو می‌شوند.

همین تهدید کافی بود که ۱۳ باشگاه لیگ چین از جمله تیم‌های شانگهای و گوانگژو متحد شدند و تهدید کردند که در صورت ادامه این فشارها انصراف خواهند داد و در رقابت‌ها حاضر نخواهند شد.

تقریبا تمام تیم‌های چینی با بحران پرداخت به بازیکنان خود روبه‌رو شدند که شامل تیمی چون شانگهای است که هفته‌ای ۶۱۵ هزار پوند به کارلوس توس برای بازی می‌دهد.

بازیکنان بزرگی چون پائولینیو، هالک، اسکار، رامیرس، کارلوس توس و ریکاردو کاروالیو در لیگ چین فعالیت می‌کنند و حقوق‌های نجومی از باشگاه‌های این کشور دریافت می‌کنند.

خریدهای کلان باشگاه‌های چینی باعث کلافگی سران فوتبال این کشور شده و آنها با وضع قوانینی سعی در محدود کردن این خریدها دارند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news