امروز : پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف جسد یک زن در پارس‌آباد

معاون امداد و نجات هلال احمر استان اردبیل گفت: جسد زن جوانی از کانال پایاب سد خداآفرین در ۵۰ کیلومتری شهر پارس آباد کشف شد. عزیز ارشادیان بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه عملیات امداد و نجات و کشف جسد یک زن جوان به خبرنگار مهر گفت: ظهر امروز نیروی انتظامی از طریق سامانه ۱۱۲ […]

معاون امداد و نجات هلال احمر استان اردبیل گفت: جسد زن جوانی از کانال پایاب سد خداآفرین در ۵۰ کیلومتری شهر پارس آباد کشف شد.

عزیز ارشادیان بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه عملیات امداد و نجات و کشف جسد یک زن جوان به خبرنگار مهر گفت: ظهر امروز نیروی انتظامی از طریق سامانه ۱۱۲ هلال احمر را از وجود جسدی در کانال سد خداآفرین مطلع کرد.

وی افزود: به مدت ۲۵ دقیقه بعد از اعلام نیروی انتظامی تیم چهار نفره هلال احمر به همراه خودرو کمک دار به محل اعزام شده و جسد زن جوانی را از آب بیرون کشیدند.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان تاکید کرد: در این عملیات نیروهای آتش نشانی و نیروی انتظامی نیز حضور داشتند و در نهایت جسد جهت بررسی بیشتر به پزشکی قانونی ارجاع شد.

ارشادیان تاکید کرد: در خصوص علت فوت این زن جوان بررسی های لازم در دست اقدام است و اینکه این فرد با غرق شدگی و یا حادثه دیگر و سپس غرق شدن در کانال سد جان خود را از دست داده می بایست بررسی هایی صورت گیرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news