امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۳:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جواز حضور دریابان مازندرانی در اردو تیم ملی تکواندو نیروهای مسلح

بصیر، نعمت‌الله آزادی جانشین فرمانده دریابانی مازندران در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی تکواندو نیروهای مسلح اظهار کرد: مسابقات تکواندو انتخابی تیم ملی نیروهای مسلح با حضور نماینده مرزبانی ناجا از دریابانی مازندران در خانه تکواندو این فدراسیون در تهران برگزار شد. وی خاطرنشان کرد: گروهبان‌یکم”مرتضی کریمی” از کارکنان […]

بصیر، نعمت‌الله آزادی جانشین فرمانده دریابانی مازندران در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی تکواندو نیروهای مسلح اظهار کرد: مسابقات تکواندو انتخابی تیم ملی نیروهای مسلح با حضور نماینده مرزبانی ناجا از دریابانی مازندران در خانه تکواندو این فدراسیون در تهران برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: گروهبان‌یکم”مرتضی کریمی” از کارکنان دریابانی مازندران به این دوره از مسابقات اعزام و توانست در وزن هشتم ( ۸۷+) کیلوگرم با شکست دادن رقیبان خود مجوز حضور در تیم ملی تکواندو نیروهای مسلح را کسب کند.

جانشین فرماندهی دریابانی مازندران افزود: مسابقات تکواندو انتخابي تیم ملی نیروهای مسلح برای شركت در مسابقات جهانی در “جمهوری دومنیکن” آمریکا مرکزی است که دریابان مرتضی کریمی در وزن هشتم به تیم منتخب نیروهای مسلح راه پیدا کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news