امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۵:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش مدیر ورزشی یوونتوس به شایعه انتقال دیبالا به بارسلونا

جوزپه ماروتا با تأکید بر فروشی نبودن پائولو دیبالا، خیال هواداران یوونتوس را بابت از دست ندادن مهاجم آرژانتینی تیم محبوب‌شان آسوده کرد. مدتی است که اخباری حاکی از قرار گرفتن نام دیبالا در لیست خرید بارسلونا به گوش می‌رسد و گفته می‌شود که تیم کاتالان بازیکن سابق پالرمو را در صورت جدایی نیمار و […]

جوزپه ماروتا با تأکید بر فروشی نبودن پائولو دیبالا، خیال هواداران یوونتوس را بابت از دست ندادن مهاجم آرژانتینی تیم محبوب‌شان آسوده کرد.

مدتی است که اخباری حاکی از قرار گرفتن نام دیبالا در لیست خرید بارسلونا به گوش می‌رسد و گفته می‌شود که تیم کاتالان بازیکن سابق پالرمو را در صورت جدایی نیمار و پیوستن او به پاری‌سن‌ژرمن، به خدمت خواهد گرفت. دیبالا هم روز گذشته (پنجشنبه) اعلام کرد اگر بارسلونا پیشنهادی ارائه دهد که نظر باشگاه یوونتوس را جلب کند، ممکن است راهی اسپانیا شود.

ماروتا اما جدایی دیبالا از قهرمان ایتالیا را به کلی منتفی دانست. او به نشریه توتواسپورت گفت: پائولو به هیچ قیمتی فروخته نخواهد شد. ما تا الان پیشنهادهای فراوانی برای دیبالا داشته باشیم. وقتی بازیکنی از وضعیتش در یوونتوس راضی باشد، تا زمانی که خودش بخواهد در کنار ما خواهد ماند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news