امروز : یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۵:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امکان ارسال مرسولات پستی از فریدونکنار به خارج از کشور

بصیر، حسین منفردی در گفت‌وگو با بصیرنیوز از امکان ارسال مرسولات پستی از فریدونکنار به خارج از کشور خبر داد و اظهار کرد: میزان خدمات اداره پست فریدونکنار برای مردم شهرستان حائز اهمیت است. وی با اشاره به عملکرد اداره پست فریدونکنار، خاطرنشان کرد: اداره پست این شهرستان با  ادارات، بانک‌ها و سازمان‌های مختلفی در […]

بصیر، حسین منفردی در گفت‌وگو با بصیرنیوز از امکان ارسال مرسولات پستی از فریدونکنار به خارج از کشور خبر داد و اظهار کرد: میزان خدمات اداره پست فریدونکنار برای مردم شهرستان حائز اهمیت است.

وی با اشاره به عملکرد اداره پست فریدونکنار، خاطرنشان کرد: اداره پست این شهرستان با  ادارات، بانک‌ها و سازمان‌های مختلفی در راستای تبصره ۴۰ قرارداد داشته و در همین زمینه خدمات خوبی ارائه می‌دهد.

فرماندار فریدونکنار تصریح کرد: با هماهنگی‌های انجام شده و طی کردن دوره‌های تخصصی توسط کارمندان اداره پست فریدونکنار، از امروز هشت مرداد ماه، مردم شهرستان فریدونکنار از ارائه خدمات مرسولات پستی به خارج از کشور بهره‌مند می‌شوند.

منفردی یادآور شد: از جمله بحث‌های مهم و خوب در شهرستان، ارائه خدمات مرسولات پستی به خارج کشور است که از امروز دیگر نیاز نیست تا مردم در زمینه ارسال نامه به خارج ازکشور به شهرستان‌های همجوار مراجعه کنند.

وی گفت: همه مسؤولان در اداره پست فریدونکنار در زمینه جلب اعتماد مردم و مخاطبان حرکت کرده و سطح رضایت‌مندی همشهریان فریدونکناری از خدمات پستی در این شهرستان مطلوب است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news