امروز : یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۳:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تورک: کمیته اخلاق هیچ احضاریه‌ای برای منصوریان صادر نکرده‌ است!

پیرو مصاحبه تند علیرضا منصوریان علیه محمدرضا ساکت، خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از سرمربی استقلال دعوت به عمل آورده تا برای ادای پاره ای توضیحات درباره این رفتارش به فدراسیون برود. مرتضی تورک در گفت و گو با خبرنگار ما، درباره این موضوع اظهار داشت: وقتی […]

پیرو مصاحبه تند علیرضا منصوریان علیه محمدرضا ساکت، خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از سرمربی استقلال دعوت به عمل آورده تا برای ادای پاره ای توضیحات درباره این رفتارش به فدراسیون برود.

مرتضی تورک در گفت و گو با خبرنگار ما، درباره این موضوع اظهار داشت: وقتی این خبر به من اطلاع داده شد تعجب کردم چون ما هیچ دعوتنامه ای برای سرمربی استقلال صادر نکرده ایم.

وی افزود: نمی دانم این شایعه را چرا و با چه هدفی منتشر کردند ولی بار دیگر تأکید می کنم که هیچ احضاریه ای برای علیرضا منصوریان صادر نکرده ایم.

رییس کمیته اخلاق در پایان تأکید کرد: منصوریان هیچ پرونده اخلاقی در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ندارد.

در این ارتباط گفته می شود، کمیته انضباطی فدراسیون به بررسی صحبت های علیرضا منصوریان پرداخته و قرار است در روزهای آتی در این باره تصمیم گیری شود که آیا لزومی بر احضار سرمربی استقلال به این کمیته وجود دارد یا نه.

ناگفته نماند؛ سرمربی استقلال پس از شکست در دیدار هفته اول لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان در اعتراض به محرومیت سه بازیکن تیم امید استقلال فدراسیون فوتبال و برخی مسئولان آن را به رعایت نکردن قوانین فیفا متهم کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news