وبلاگستان

آرشیو

سرمربی استقلال تا به حال نتوانسته در هفته اول لیگ برتر پیروز شود و با شکست مقابل صنعت نفت آبادان همچنان طلسمش باقی مانده است.

شاید باختن در هفته اول اتفاق نادری برای استقلال باشد اما تا زمانی که منصوریان در این تیم است، استقلالی‌ها باید به این اتفاق عادت کنند. سرمربی جوان آبی‌ها ارتباط خوبی با هفته‌های ابتدایی لیگ ندارد! منصوریان در لیگ هفدهم، پنجمین فصل حضورش در لیگ برتر را سپری می کند ولی هنوز در حسرت پیروزی در افتتاحیه‌هاست. روی نیمکت پاس، نفت و حالا استقلال. اولین تجربه او در سرمربیگری لیگ نهم و پاس همدان بود. بازی اول با استیل آذین و باخت با اختلاف دو گل، نتیجه ثبت شده منصوریان برای اولین بازی‌اش در تاریخ لیگ برتر است. البته پاس تفاوتی با دیگر تیم های منصوریان دارد و آن این است که نتیجه نگرفتن او فقط به هفته‌های اول مختص نشد و منصوریان مدتی از دنیای مربیگری دور بود.

بازگشت او به فوتبال با تیم نفت تهران در لیگ چهاردهم بود. یک امتیاز برابر پرسپولیس اگرچه نتیجه بدی نیست اما باعث شد تا باز هم بردی به نام منصوریان در هفته اول ثبت نشود. لیگ پانزدهم، دومین سال حضور منصوریان روی نیمکت نفت و یک تساوی دیگر در افتتاحیه. این بار بدون گل در تبریز برابر تراکتورسازی. فصل گذشته هم استقلال او در یک بازی خانگی و البته بدون تماشاگر با نفت تهران مساوی کرد و این فصل هم باخت به صنعت نفت آبادان. البته تجربه منصوریان در چندسال اخیر، نشان داده که تیمش مسیر صعودی را طی می‌کند و در میانه های فصل شباهت چندانی با تیم بی آزار هفته اول ندارد.

کد خبر: 148667

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۰۸ مرداد ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید