امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۸:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جلالی: بدشانسی هم حدی می‌تواند داشته باشد

مجید جلالی پس از شکست یک بر صفر تیمش در خانه سپیدرود گفت:  فکر می‌کنم هر کسی بخواد ما را قضاوت کند باید بازی‌های ما را ببیند نه نتایج را. ما در دو بازی تهران شایسته پیروزی بودیم و امروز هم بازی خوبی کردیم و در قواره تیم بازنده نبودیم. ما بدشانسی را گذرانده‌ایم و […]

مجید جلالی پس از شکست یک بر صفر تیمش در خانه سپیدرود گفت:  فکر می‌کنم هر کسی بخواد ما را قضاوت کند باید بازی‌های ما را ببیند نه نتایج را. ما در دو بازی تهران شایسته پیروزی بودیم و امروز هم بازی خوبی کردیم و در قواره تیم بازنده نبودیم. ما بدشانسی را گذرانده‌ایم و دیگر نمی‌دانم چه بگویم. تنها کاری که می‌توانم برای بازیکنانم انجام دهم ایجاد امیدواری برای آنهاست، چون عملکرد خوبی دارند. البته ما در بخش حمله مشکلاتی داریم که باید آنها را هرچه سریع‌تر رفع کنیم.

سرمربی تیم پیکان در واکنش به طرح این موضوع که به نظر می‌رسد تیمش نیاز به تقویت دارد، تصریح کرد: من هم همین را گفتم. ما در خط حمله تیم‌مان باید اقدامات اساسی انجام دهیم. نه تنها در این بازی بلکه در سه بازی گذشته هم این موضوع و مشکل را در خط حمله احساس می‌کنم. ما در بخش هجومی نیاز به ترمیم اساسی داریم.

جلالی درباره اینکه آیا از عملکرد تیم خود رضایت دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: عملکرد بازیکنانم در مجموع چهار بازی گذشته راضی‌کننده بوده، فقط ما نمی‌توانیم کار را تمام کنیم. نه تنها در این بازی، بلکه در تمام مسابقات این مشکل را داشته‌ایم. ما در شهرستان جم هم موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. در بازی با ذوب‌آهن نیز نیمه دوم کاملاً توپ و میدان در اختیار ما بود و در بازی با پدیده کاملاً بازی یک‌طرفه‌ای را انجام دادیم. در هر صورت ما باید مشکلات‌مان را در بخش حمله برطرف کنیم که آن هم به دو صورت انجام خواهد شد. یکی با تمرین و دیگری جذب بازیکن.

وی در پاسخ به سؤال مبنی بر اینکه نظرش در مورد تیم سپیدرود چیست، گفت: ترجیح می‌دهم در این خصوص صحبت نکنم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص اینکه آیا بازیکنان نیمکت‌نشین تیم پیکان قابلیت حضور در زمین را ندارند، بیان کرد: امروز تیم ما کامل بود و فقط امیرحسین صادقی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم. موجودی تیم ما همین است. فقط یک موضوع است که ما سال گذشته دو مهاجم داشتیم که از ۳۹ گل ما ۳۰ گلش روی همکاری این دو نفر به دست آمده بود، اما اکنون این دو بازیکن روی نیمکت پرسپولیس نشسته‌اند. شاید اینها درددل باشد، اما واقعاً ما در بخش حمله مشکل داریم.

جلالی در پایان در مورد تماشاگران تیم سپیدرود رشت عنوان کرد: به واقع برنده این بازی این هواداران هستند. داشتن این تماشاگران نعمت بزرگی است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news