امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیچلو: اگر یک تیم باشیم می‌توان به آینده امیدوار بود

خوان سیچلو پس از اولین دیدار ایران مقابل آرژانتین اظهار داشت: سیستم امتیازدهی جدیدی را تجربه کردیم که سقف آن ۱۵ است و در چنین شرایطی امکان بازگشت به بازی بعد از ۲-۳ اشتباه وجود ندارد. آرژانتین از ما بهتر بازی کرد، به خصوص در توپگیری که نقطه قوت آنها بود. آرژانتین بازی خوبی کرد، […]

خوان سیچلو پس از اولین دیدار ایران مقابل آرژانتین اظهار داشت: سیستم امتیازدهی جدیدی را تجربه کردیم که سقف آن ۱۵ است و در چنین شرایطی امکان بازگشت به بازی بعد از ۲-۳ اشتباه وجود ندارد. آرژانتین از ما بهتر بازی کرد، به خصوص در توپگیری که نقطه قوت آنها بود. آرژانتین بازی خوبی کرد، برای هر امتیاز جنگید و به عنوان یک تیم بازی کرد اما ما با تعدادی اسامی در زمین بازی کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که آینده رقابت‌ها را چه طور می‌بیند هم افزود: اگر به عنوان تیم بازی کنیم می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم اما اگر بخواهیم با اسامی و بر تکیه به اسم‌ها بازی کنیم، نه امیدوار کننده نمی‌بینم.

سرمربی تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران گفت: من انتظار همچنین شرایطی را داشتم چون در والیبال دو حالت وجود دارد یا برد یا باخت اما برخی دوست دارند ما خودمان را از قبل برنده و قهرمان بدانیم.

وی در پایان اظهار داشت: شاید یکی از دلایلی که ایران در تورنمنت‌های جهانی قهرمان نشده است همین پیش بینی‌های قبل از موعد باشد. نمی‌دانم، این نظر من است. باز هم می‌گویم، شاید.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news