امروز : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۳:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حکم بازداشت اسطوره بارسلونا صادر شد

حکم بازداشت هریستو استویچکوف از سوی داداگه عالی قضایی بلغارستان صادر و توسط دولت لازم الاجرا خواهد بود. بازیکن سال‌های دور بارسلونا چندی پیش در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و در حالی که بازوبند کاتالونیا را در دست داشت، گفت: دولت اسپانیا باید شرم کند، پلیس این کشور مردم بیگناه را کتک زده و […]

حکم بازداشت هریستو استویچکوف از سوی داداگه عالی قضایی بلغارستان صادر و توسط دولت لازم الاجرا خواهد بود. بازیکن سال‌های دور بارسلونا چندی پیش در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و در حالی که بازوبند کاتالونیا را در دست داشت، گفت: دولت اسپانیا باید شرم کند، پلیس این کشور مردم بیگناه را کتک زده و مجروح کرده است، تنها به این دلیل که می‌خواهند کشور خودشان را داشته باشند.

هریستو استویچکوف تصویری از ماریا ثریا سائنس ده سانتاماریا آنتون را نیز در اختیار داشت و با اشاره به نقش وی در ماجراهای اخیر کاتالونیا به توهین‌های خود علیه دولت اسپانیا ادامه داد.

دولت کشور بلغارستان ضمن عذرخواهی از دولت اسپانیا و پادشاه این کشور از وزارت امور خارجه خود خواسته هر چه سریعتر مراتب بازگشت استویچکوف از آمریکا به بلغارستان و بازداشت وی را به همتایان آمریکایی هماهنگ کند.

از طرفی احتمال پناهنده شدن استویچکوف به آمریکا نیز وجود دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news