امروز : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۱:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهرداری فریدونکنار باید به دنبال ایجاد پارکینگ عمومی باشد

بصیر، مهدی باقرزاده فریدونی در نشست هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی مسائل صنفی در شهرداری فریدونکنار، اظهار کرد: کمیسیون اصناف در شورای شهر ایجاد شد. وی با بیان اینکه به دنبال ایجاد یک سرفصل جدید در شورای شهر فریدونکنار نسبت به اصناف هستیم، تصریح کرد: دغدغه‌های شما را به شهرداری و رئیس شورای شهر می‌رسانیم. نائب رئیس […]

بصیر، مهدی باقرزاده فریدونی در نشست هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی مسائل صنفی در شهرداری فریدونکنار، اظهار کرد: کمیسیون اصناف در شورای شهر ایجاد شد.

وی با بیان اینکه به دنبال ایجاد یک سرفصل جدید در شورای شهر فریدونکنار نسبت به اصناف هستیم، تصریح کرد: دغدغه‌های شما را به شهرداری و رئیس شورای شهر می‌رسانیم.

نائب رئیس شورای شهر فریدونکنار با اشاره به اینکه اصناف بازوی قوی برای شهر و کشور است، خاطرنشان کرد: دغدغه‌های اصناف و شهرداری مشترک است.

باقرزاده با بیان اینکه یکی از مسائلی که موجب رونق بازار می‌شود خدمات ارائه شده به فرد متقاضی است، افزود: قانون به وظیفه شهرداری مبنی بر جمع‌آوری سد معبر و دستفروشان اشاره کرده است.

وی گفت: پارکینگ مناسب می‌تواند یکی از خدمات مطلوب به اصناف باشد که متاسفانه به دلیل نداشتن این امر، خریدار به داخل شهر نمی‌آید و از شهرداری می‌خواهیم که به شکل ایجاد یک پارکینگ باشد.

رئیس اتاق اصناف فریدونکنار با اشاره به اینکه شهرداری باید فضایی ایجاد کند که سرمایه‌گذار به آسانی وارد شهر شود، اظهار کرد: کانکس راهنمای مسافر در ورودی‌های شهر موجب اعتراض کسبه و بنگاه‌داران شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news