امروز : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۳:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

صدور روادید وزنه‌بردار ملی‌پوش ایران توسط آمریکا

سفارت آمریکا در امارات که با صدور روادید برای سیدایوب موسوی مخالفت کرده بود، با واکنش فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان مواجه شد. همین نیز موجب شد تا با اعطای وقت مجدد، صبح امروز (چهارشنبه ۱۹ مهرماه) به وقت دوبی، جواز صدور روادید وی را صادر کند. در همین راستا، محمدرضا کاظمی‌نژاد نیز که در فهرست کاروان […]

سفارت آمریکا در امارات که با صدور روادید برای سیدایوب موسوی مخالفت کرده بود، با واکنش فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان مواجه شد. همین نیز موجب شد تا با اعطای وقت مجدد، صبح امروز (چهارشنبه ۱۹ مهرماه) به وقت دوبی، جواز صدور روادید وی را صادر کند.

در همین راستا، محمدرضا کاظمی‌نژاد نیز که در فهرست کاروان اعزامی به عنوان مدیر فنی تیم بزرگسالان اضافه شده بود، روادید این کشور را دریافت کرد.تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان آذر ماه جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان عازم آمریکا می‌شود.

مجید عسگری در دسته ۶۹ کیلوگرم، کیانوش رستمی و علی میری در دسته ۸۵ کیلوگرم، سهراب مرادی و ایوب موسوی در دسته ۹۴ کیلوگرم، محمدرضابراری، علی هاشمی در دسته ۱۰۵ کیلوگرم، بهداد سلیمی، سعید علی حسینی و همایون تیموری در دسته ۱۰۵+ کیلوگرم ملی پوشان کشورمان حاضر در اردو هستند.

رقابت‌های جهانی سال ۲۰۱۷ آمریکا ۶ تا ۱۴آذرماه در شهر آناهیم برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news