امروز : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۳:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۷۵ هزار روستایی مازندران تحت پوشش بیمه قرار گرفتند

محمد ابراهیمی در نشست توجیهی بخشداران مازندران با محوریت اجرای سیاست‌های بیمه روستایی، کشاورزان و عشایر با اشاره به اینکه ۴۶۱ هزار نفر در مازندران واجد شرایط بیمه روستایی و عشایری هستند، اظهار کرد: اگر این افراد تحت حمایت بیمه قرار نگیرند ممکن است در آینده با مشکلات فراوانی مواجه شوند. وی با اشاره به […]

محمد ابراهیمی در نشست توجیهی بخشداران مازندران با محوریت اجرای سیاست‌های بیمه روستایی، کشاورزان و عشایر با اشاره به اینکه ۴۶۱ هزار نفر در مازندران واجد شرایط بیمه روستایی و عشایری هستند، اظهار کرد: اگر این افراد تحت حمایت بیمه قرار نگیرند ممکن است در آینده با مشکلات فراوانی مواجه شوند.

وی با اشاره به آغاز فعالیت بیمه از سال ۸۳ تاکنون و با بیان اینکه ۷۵ هزار نفر در استان مازندران تحت پوشش بیمه روستایی عشایری قرار گرفتند، افزود: ۲ هزار پرونده بازنشستگی در مازندران مورد بررسی قرار گرفت که در حال صدور حکم برای این افراد هستیم و در حال حاضر برای یک هزار نفر حکم صادر شد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مازندران با بیان اینکه ۱۰ درصد حق بیمه از سوی دولت و ۵ درصد توسط روستاییان، عشایر و کشاورزان لحاظ می‌شود، تصریح کرد: افراد با داشتن ۳۰ سال سابقه و یا ۶۵ سال سن بعد از ۱۵ سال سابقه بازنشسته می‌شوند.

ابراهیمی در پایان گفت: با تصمیمات انجام شده در دولت، قرار شد افراد بالای ۷۰ سال بعد از گذشت ۱۰ سال، زودتر از زمان موعد بازنشسته شوند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news