وبلاگستان

آرشیو

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مازندران گفت: تاکنون 75 هزار نفر از روستاییان مازندران تحت پوشش بیمه روستایی و عشایر قرار گرفته‌اند.

محمد ابراهیمی در نشست توجیهی بخشداران مازندران با محوریت اجرای سیاست‌های بیمه روستایی، کشاورزان و عشایر با اشاره به اینکه ۴۶۱ هزار نفر در مازندران واجد شرایط بیمه روستایی و عشایری هستند، اظهار کرد: اگر این افراد تحت حمایت بیمه قرار نگیرند ممکن است در آینده با مشکلات فراوانی مواجه شوند.

وی با اشاره به آغاز فعالیت بیمه از سال ۸۳ تاکنون و با بیان اینکه ۷۵ هزار نفر در استان مازندران تحت پوشش بیمه روستایی عشایری قرار گرفتند، افزود: ۲ هزار پرونده بازنشستگی در مازندران مورد بررسی قرار گرفت که در حال صدور حکم برای این افراد هستیم و در حال حاضر برای یک هزار نفر حکم صادر شد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مازندران با بیان اینکه ۱۰ درصد حق بیمه از سوی دولت و ۵ درصد توسط روستاییان، عشایر و کشاورزان لحاظ می‌شود، تصریح کرد: افراد با داشتن ۳۰ سال سابقه و یا ۶۵ سال سن بعد از ۱۵ سال سابقه بازنشسته می‌شوند.

ابراهیمی در پایان گفت: با تصمیمات انجام شده در دولت، قرار شد افراد بالای ۷۰ سال بعد از گذشت ۱۰ سال، زودتر از زمان موعد بازنشسته شوند.

کد خبر: 153219

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۱۹ مهر ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید