امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سهمیه عربستان به تیم هشتم و نهم می‌رسد

روزنامه الریاضیه عربستان نوشت: روز گذشته مهلت ۳ روزه ۷ باشگاه که مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا کسب نکردند تمام شد و در نهایت رسما النصر، الاتحاد، الشباب، الرائد، التعاون، الاتفاق و الباطن محروم شدند. ۵ باشگاهی که مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرده اند الهلال، الاهلی، الفتح، الفصیلی و القادسیه […]

روزنامه الریاضیه عربستان نوشت: روز گذشته مهلت ۳ روزه ۷ باشگاه که مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا کسب نکردند تمام شد و در نهایت رسما النصر، الاتحاد، الشباب، الرائد، التعاون، الاتفاق و الباطن محروم شدند.

۵ باشگاهی که مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرده اند الهلال، الاهلی، الفتح، الفصیلی و القادسیه هستند. با این وجود فدراسیون فوتبال عربستان قصد دارد تا با ارائه مدارک با توجه به محرومیت تیم های بالا جدولی ۲ سهمیه دیگر خود را به تیم الفتح و الفصیلی تیم های رده هشتمی و نهمی بدهد.

استقلال و پرسپولیس هم کمتر از ۲ هفته زمان دارند تا گزارش مالی خود را به AFC بدهند  و در صورتی که قادر به پرداخت بدهی‌های خود نباشند از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم می‌شوند و سهمیه‌های آنها نیز مثل عربستان به تیم های رده پایانی خواهد رسید.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news