امروز : پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۱:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعلام آمادگی شفر برای هدایت رسانه ورزش!

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی از ساعت ۱۲ در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار شد که مطابق معمول هر پنج‌شنبه تیم فوتبال رسانه ورزش با کاپیتانی عادل فردوسی‌پور تمرین هفتگی خود را برگزار می‌کرد. هنگامی که وینفرد شفر وارد زمین شد برخورد بسیار گرمی با اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش و عادل […]

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی از ساعت ۱۲ در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار شد که مطابق معمول هر پنج‌شنبه تیم فوتبال رسانه ورزش با کاپیتانی عادل فردوسی‌پور تمرین هفتگی خود را برگزار می‌کرد.

هنگامی که وینفرد شفر وارد زمین شد برخورد بسیار گرمی با اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش و عادل فردوسی‌پور داشت و سرمربی تیم استقلال برای دقایقی در کنار زمین با مجری و تهیه کننده برنامه ۹۰ به گفت‌وگو پرداخت.

شفر هنگامی که توسط مترجمش آگاه شد که فردوسی‌پور در ورزشگاه حضور دارد برای دقایقی پیرامون مسائل مختلف با وی گفت‌وگو کرد.

وی خطاب به فردوسی‌پور گفت: شما را می‌شناسم و تعریف برنامه‌هایتان را شنیده‌ام. همچنین بازی شما (رسانه ورزش) با خبرنگاران یک شهر دیگر (منظور خبرنگاران منتخب کردستان بود) را دیدم و شما خوب فوتبال بازی می‌کردید.

وی در ادامه افزود: حاضرم هر کمکی برای شما لازم است انجام بدهم چون من هم یک ایرانی هستم و دوست دارم به شما کمک کنم.

در این لحظه بازیکنان رسانه ورزش خطاب به شفر گفتند بیا در کنار تیم ما بازی کن که سرمربی آلمانی استقلال با خنده گفت، بازی نه، اما می‌توانم در بخش تمرین دهنده و بدنسازی کمک حالتان باشم.

وی در ادامه و وقتی با محمود کلهر آشنا شد، گفت: جالب است مربی شما هم آبی بوده و هم قرمز. حالا باید از او نهایت استفاده را ببرید.

در ادامه فردوسی‌پور در پاسخ به سوال شفر مبنی بر اینکه در آلمان طرفدار چه تیمی هستید؟ گفت: من از سال ۱۹۸۰ طرفدار کارل‌سروهه بودم.

وی در ادامه با پسر وینفرد شفر که امروز در محل تمرین حاضر شده بود صحبت کرده و برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرین امروز تیم استقلال در حالی از ساعت ۱۲ آغاز شد که سرمربی آلمانی خطاب به بازیکنان رسانه ورزش گفت: بازیکنان من در زمین هستند و من نمی‌خواهم با تأخیر در زمین حاضر شوم، بهتر است وقتی نظم و انضباط را به آنها آموزش می‌دهم خودم هم این کار را انجام دهم پس برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم.

همچنین تمرین تیم فوتبال استقلال در حالی آغاز شد که شفر بازیکنانش را دور زمین جمع کرد و بعد از گفت‌وگو در مورد مسائل مختلف تمرینات تاکتیکی را برای آنها در نظر گرفت.

یعقوب کریمی که گفته می شد در تمرینات غایب است، در تمرین امروز استقلال حضور یافت اما مهدی قائدی باز هم در تمرین این تیم حضور ندارد.

دیدار تیم‌های استقلال و نساجی روز جمعه ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news