امروز : پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۰:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف قاچاق میلیاردی، از گاو و گوسفند تا پوشاک

سرهنگ حسین دیندارلو فرمانده نیروی انتظامی لارستان گفت: ماموران انتظامی شهرستان لارستان هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در محور بندرعباس به لارستان به ۱۲ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل بار مظنون و آن‌ها را متوقف کردند. وی افزود: در بازرسی از این خودروها، ۷ هزار و ۱۰۴ ثوب پوشاک، ۲۲ هزار قلم انواع کالا‌های دکوری، […]

سرهنگ حسین دیندارلو فرمانده نیروی انتظامی لارستان گفت: ماموران انتظامی شهرستان لارستان هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در محور بندرعباس به لارستان به ۱۲ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل بار مظنون و آن‌ها را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودروها، ۷ هزار و ۱۰۴ ثوب پوشاک، ۲۲ هزار قلم انواع کالا‌های دکوری، فلزی و سرامیکی، ۴۹۵ کیلوگرم پرتقال، ۱۴۶ دستگاه لپ تاپ، باطری و هارد، ۵۹ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار، ۱ هزار و ۳۲ عدد ادکلن، ۳۶ دستگاه تلفن همراه، یک هزار کیلوگرم شکر و ۷ راس احشام قاچاق و بدون مدارک قانونی کشف شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لارستان با بیان اینکه در این خصوص ۱۲ نفر متهم دستگیر و به مرجع قضایی تحویل داده شدند، افزود: ارزش ریالی این محموله‌های قاچاق ۱۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news