امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسیر جذب معلم از طریق حق‌التدریس بسته نشده است

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس اظهار داشت؛ مسیر جذب معلم حق‌التدریس بسته نشده است؛ واقعیت این است که تعدادی معلم در آموزش و پرورش وجود دارند که ممکن است آموزش به اندازه کافی ندیده باشند و جای پای محکمی هم ندارند. محمد بیرانوندی رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای […]

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس اظهار داشت؛ مسیر جذب معلم حق‌التدریس بسته نشده است؛ واقعیت این است که تعدادی معلم در آموزش و پرورش وجود دارند که ممکن است آموزش به اندازه کافی ندیده باشند و جای پای محکمی هم ندارند.

محمد بیرانوندی رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: خبرگزاری فارس در خصوص «الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش» اظهار داشت: پیشنهاد اصلی این طرح با من بوده است اما فعلاً نمی‌توان درباره جزئیات صحبت کرد، متن نهایی جزئیات دقیقاً مشخص نیست و بعد از بررسی‌ها در کمیسیون مشخص می‌شود.

وی در پاسخ به پرسش «تصویب ممنوعیت به‌کارگیری حق‌التدریس در آموزش و پرورش» بیان داشت: مسیر جذب معلم حق‌التدریس بسته نشده است؛ واقعیت این است که تعدادی معلم در آموزش و پرورش وجود دارند که ممکن است آموزش به اندازه کافی ندیده باشند و جای پای محکمی هم ندارند.

بیرانوندی در پاسخ به این پرسش که «رویکرد این طرح تعلیم و تربیتی است یا ایجاد اشتغال» گفت: این معلمان شاغلند اما تکلیف آنها مشخص نیست و ما باید به آنها بابت کارشان اطمینان بدهیم.

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس ادامه داد: معلمان حق‌التدریس سال ۹۴ هم شامل این طرح خواهند بود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news