وبلاگستان

آرشیو

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس گفت: مسیر جذب معلم حق‌التدریس بسته نشده است؛ واقعیت این است که تعدادی معلم در آموزش و پرورش وجود دارند که ممکن است آموزش به اندازه کافی ندیده باشند و جای پای محکمی هم ندارند.

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس اظهار داشت؛ مسیر جذب معلم حق‌التدریس بسته نشده است؛ واقعیت این است که تعدادی معلم در آموزش و پرورش وجود دارند که ممکن است آموزش به اندازه کافی ندیده باشند و جای پای محکمی هم ندارند.

محمد بیرانوندی رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: خبرگزاری فارس در خصوص «الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش» اظهار داشت: پیشنهاد اصلی این طرح با من بوده است اما فعلاً نمی‌توان درباره جزئیات صحبت کرد، متن نهایی جزئیات دقیقاً مشخص نیست و بعد از بررسی‌ها در کمیسیون مشخص می‌شود.

وی در پاسخ به پرسش «تصویب ممنوعیت به‌کارگیری حق‌التدریس در آموزش و پرورش» بیان داشت: مسیر جذب معلم حق‌التدریس بسته نشده است؛ واقعیت این است که تعدادی معلم در آموزش و پرورش وجود دارند که ممکن است آموزش به اندازه کافی ندیده باشند و جای پای محکمی هم ندارند.

بیرانوندی در پاسخ به این پرسش که «رویکرد این طرح تعلیم و تربیتی است یا ایجاد اشتغال» گفت: این معلمان شاغلند اما تکلیف آنها مشخص نیست و ما باید به آنها بابت کارشان اطمینان بدهیم.

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس ادامه داد: معلمان حق‌التدریس سال ۹۴ هم شامل این طرح خواهند بود.

کد خبر: 153771

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۲۸ مهر ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید