امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۲:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مشکل فنی در سایت استعلام گوشی قاچاق

چند روز قبل معاون فناوری اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از قطعی بودن آغاز طرح رجیستری گوشی موبایل از امروز خبر داده و گفته بود: از دوم یا سوم آبان مدل‌هایی از گوشی ممنوعه اعلام خواهند شد. از سوی دیگر مسئولان برای شناسایی گوشی قاچاق چند راه مختلف اعم از استعلام پیامکی […]

چند روز قبل معاون فناوری اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از قطعی بودن آغاز طرح رجیستری گوشی موبایل از امروز خبر داده و گفته بود: از دوم یا سوم آبان مدل‌هایی از گوشی ممنوعه اعلام خواهند شد. از سوی دیگر مسئولان برای شناسایی گوشی قاچاق چند راه مختلف اعم از استعلام پیامکی یا رجوع به سایت را به مردم اعلام کرده بودند. این در حالی است که رجوع به سایت استعلام (https://epl.irica.ir/ImeiInfoView?0) با چند مشکل فنی همراه است.

اولین نکته این که برای ورود اطلاعات در باکس در نظر گرفته شده از برخی آی پی ها مشکلاتی همچون عدم تایپ کد۱۵ رقمی دیده میشود. در نهایت پیامی با مضمون کد اعتبار سنجی صحیح نمی‌باشد نمایش داده می‌شود.

از سوی دیگر زمانی که برای استعلام پیامکی اقدام می‌شود بعد از دریافت کد۱۵ رقمی از طریق شماره گیری #۰۶#* و ارسال آن به سامانه پیامکی۳۰۰۰۸۸۸۷ برای چند کاربر پیام”اشکال در برقراری ارتباط” نمایش داده شده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news