امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بزرگسالان امریکایی‌ها روی خط اضافه وزن

تحقیقات منتشر شده از مرکز ملی بهداشت آمریکا نشان می‌دهد، ۴۰ درصد بزرگسالان این کشور و ۱۹ درصد جوانان دچار چاقی هستند. مرکز بهداشت آمریکا هشدار می‌دهد، این بالاترین آماریست که تاکنون بین بزرگسالان دیده شده و همچنان در حال افزایش است. به گفته محققان این تحقیق، دکتر کریگ هالز، اپیدمیولوژیست پزشکی در مرکز کنترل […]

تحقیقات منتشر شده از مرکز ملی بهداشت آمریکا نشان می‌دهد، ۴۰ درصد بزرگسالان این کشور و ۱۹ درصد جوانان دچار چاقی هستند.

مرکز بهداشت آمریکا هشدار می‌دهد، این بالاترین آماریست که تاکنون بین بزرگسالان دیده شده و همچنان در حال افزایش است.

به گفته محققان این تحقیق، دکتر کریگ هالز، اپیدمیولوژیست پزشکی در مرکز کنترل بیماری‌ ایالات متحده، از سال ۱۹۹۹، میزان شیوع چاقی، به ویژه در بزرگسالان، افزایش چشمگیری داشته، بدون آنکه هیچ نشانه‌ای از کاهش روند آن دیده شده باشد.

محقق مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ایالات متحده آمریکا با گفتن این موضوع که چاقی با خطرات جدی سلامت همراه است و کودکان چاق در معرض ابتلا به بیماری های کبدی، دیابت، کلسترول بالا و فشار خون بالا هستند، افزود: بیش از یک پنجم کودکان این کشور چاق هستند و این آمار منهای کودکانی است که دچار اضافه‌وزن کمی هستند.

با توجه به تلاش‌های متمرکز دولت برای حل معضل چاقی، اما آمار افرادی که دچار چاقی هستند همچنان روبه افزایش است و تاکنون هزینه‌هایی که دولت برای کاهش این روند انجام داده، بی نتیجه مانده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news