وبلاگستان

آرشیو

پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که در دربی هر دو تیم شانس پیروزی دارند و نمی‌شود نتیجه آن را پیش‌بینی کرد.

صمد مرفاوی درباره پیروزی ۲ بر یک استقلال مقابل نساجی قائمشهر، اظهار داشت:‌ بازی خوب بود و استقلال خوب بازی کرد، مخصوصاً در نیمه اول. در نیمه دوم اما مقداری تحرک تیم کمتر شد که فکر می‌کنم به‌خاطر زدن دو گل بود.

وی افزود: استقلال هنوز کار دارد و شفر هم یک دفعه‌ نمی‌تواند همه‌چیز را عوض کند. تیم باید در حمله بهتر و پرشمارتر کار کند. بازیکنان استقلال در کل خوب بودند و برای بازی برنامه داشتند. سرعت بازی در استقلال بهتر شده و بازی رو به جلوی بهتری ارائه می‌شود. سیستم استقلال عوض و بهتر شده است. درست است که نساجی یک تیم کم‌تجربه لیگ یک بود، اما استقلال خوب بازی کرد.

مربی پیشین تیم استقلال با اشاره به در پیش بودن دربی پایتخت که ۴ آبان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: برای استقلال برد قبل دربی خوب بود. هم به لحاظ روحی می‌تواند شرایط تیم را بهتر کند و هم انگیزه خوبی به بازیکنان می‌دهد. نمی‌شود نتیجه دربی را پیش‌بینی کرد، اما هر تیمی می‌تواند موفق باشد، هم استقلال و هم پرسپولیس. استقلال باید با آرامش و تمرکز بازی کند.

مرفاوی درباره اتفاقاتی که در جریان بازی رخ داد و اعتراض شدید مهدی پاشازاده به اخراجش از کنار زمین، گفت: آقای پاشازاده مربی است و به نساجی تعهد دارد. هر مربی باید این‌طور باشد. او پیشکسوت استقلال است، اما این دلیل نمی‌شود که بگوییم نباید تیمش را رهبری کند. داور او را اخراج کرد، اما باید از تیمش دفاع کند.

کد خبر: 153844

نویسنده: panjere

تاریخ زمان انتشار:۲۹ مهر ۱۳۹۶

نسخه قابل چاپ:

برچسب ها

  • ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبر نامه

جهت دریافت آخرین اخبار در ایمیل خود فرم زیرا تکمیل کنید