امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دردسر بارسلونا در آستانه بازی با مالاگا

جوردی آلبا از بند مصدومیتی که در هفته گذشته به آن دچار شده بود رهایی پیدا نکرده است و به همین دلیل از فهرست بازیکنان بارسلونا برای مصاف خانگی با مالاگا در لالیگا خارج شده است. آلبا که دچار کشیدگی ران شده است از هفته گذشته در برنامه‌های ارنستو والورده خارج شد و به همین […]

جوردی آلبا از بند مصدومیتی که در هفته گذشته به آن دچار شده بود رهایی پیدا نکرده است و به همین دلیل از فهرست بازیکنان بارسلونا برای مصاف خانگی با مالاگا در لالیگا خارج شده است.

آلبا که دچار کشیدگی ران شده است از هفته گذشته در برنامه‌های ارنستو والورده خارج شد و به همین دلیل بازی چهارشنبه هفته پیش کاتالان‌ها مقابل المپیاکوس یونان در لیگ قهرمانان اروپا را هم از دست داد.

علاوه بر دفاع چپ خود، بارسلونا برای بازی امروز (شنبه) خود عثمان دمبله و رافینیا را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و این در حالیست که برخی دیگر از بازیکنان از جمله توماس فرمائلن، الیکس ویدال و آردا توران از سوی والورده نادیده گرفته شده‌اند.

فهرست بازیکنان بارسلونا برای مصاف با مالاگا در نوکمپ به شرح زیر است:

مارک تراشتگن، نلسون سمدو، جرارد پیکه، لوکاس دینیه، خاویر ماسچرانو، ساموئل اتوئو، سرخی روبرتو، سرخیو بوسکتس، ایوان راکیتیچ، آندرس اینیستا، دنیس سوارس، پائولینیو، آندره گومز، لوئیس سوارس، لیونل مسی، جرارد دئولوفئو و پاکو آلکاسر

بارسلونا از ساعت ۲۲:۱۵ به وقت تهران میزبان مالاگا خواهد بود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news