امروز : پنج شنبه ۴ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۲۲:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بی‌نظمی عجیب پشت درهای ورزشگاه +عکس

در حالی که در فضای مجازی مرتب عنوان می‌شود که تماشاگران از ساعت ۱۲ می‌توانند وارد ورزشگاه شوند اما هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس با باز شدن درهای اصلی وارد استادیوم شده و پشت گیت‌های بلیت‌ فروشی مشغول انجام مراحل اداری برای ورود به داخل محوطه زمین چمن ورزشگاه آزادی هستند. تصاویر نشان می‌دهد […]

در حالی که در فضای مجازی مرتب عنوان می‌شود که تماشاگران از ساعت ۱۲ می‌توانند وارد ورزشگاه شوند اما هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس با باز شدن درهای اصلی وارد استادیوم شده و پشت گیت‌های بلیت‌ فروشی مشغول انجام مراحل اداری برای ورود به داخل محوطه زمین چمن ورزشگاه آزادی هستند. تصاویر نشان می‌دهد که تماشاگران پشت گیت‌های بلیت‌فروشی حضور چشمگیری داشته و موفق به ورود به ورزشگاه شدند.

* متاسفانه با وجود اینکه بلیت فروشی از روز گذشته در برخی از موسسات مالی و اعتباری صورت گرفته اما مشخص نیست چگونه بازار سیاه بلیت فروشی به راه افتاده است.

* تعدادی از تماشاگران در حالی که بلیت‌ها به اسم‌های آنها ثبت شده در مقابل ورزشگاه قصد فروش آن را با ارقامی عجیب و غریب دارند و هیچ نظارتی روی آنها نمی‌شود.

* در حالی که حدود ۵ ساعت دیگر مسابقه دو تیم آغاز می‌شود بی‌نظمی عجیبی بیرون از استادیوم و پشت درها حاکم شده و با وجود تعدد عوامل راهنمایی و رانندگی  همچنان شاهد شلوغی بیش از حد و بی‌نظمی در محوطه ورزشگاه هستیم.

* تماشاگران دو تیم با پرچم‌های قرمز و آبی در بیرون از استادیوم مشغول کری‌خوانی با یکدیگر هستند.

* حدود ۷ هزار نفر از تماشاگران علاقمند به دو تیم هم اکنون در محوطه بلیت فروشی نشسته و ماموران نیروی انتظامی نیز سعی در کنترل  این افراد برای حضور در پشت باجه‌ها هستند.

* همانطور که از پیش وعده داده شد از ورود دوربین‌های تلویزیونی به داخل استادیوم جلوگیری شده و دوربین شبکه خبر با حضور در پشت درب غربی مجموعه ورزشی آزادی مشغول تهیه گزارش است.

* تعدادی از تماشاگران با در دست داشتن بلیت‌های خود آن را به هواداران تیم رقیب نشان داده و اعلام می‌کنند که بلیت جایگاه تیم رقیب را خریداری کرده‌اند.

* از روز گذشته شایعات بسیار زیادی مطرح شد که بلیت‌های طبقه دوم هواداران استقلال در بخش‌هایی از ورزشگاه به طرفداران پرسپولیس فروخته شده است.

* دیدار دو تیم از ساعت ۱۶: ۴۰ آغاز می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news