امروز : پنج شنبه ۴ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۲۱:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جروبحث طاهری با گزارشگر ۹۰

در حالی که صحبت های زیادی در مورد نحوه بلیت فروشی در مسابقه امروز و حواشی بازار سیاه پیرامون آن ایجاد شده و حتی سعید فتاحی هم به آن واکنش نشان داد تعدادی از هواداران پرسپولیس در مقابل ساختمان سالن۱۲هزار نفری بعد از مشاهده مدیرعامل پرسپولیس به وی اعتراض کردند. تعدادی از تماشاگران که در […]

در حالی که صحبت های زیادی در مورد نحوه بلیت فروشی در مسابقه امروز و حواشی بازار سیاه پیرامون آن ایجاد شده و حتی سعید فتاحی هم به آن واکنش نشان داد تعدادی از هواداران پرسپولیس در مقابل ساختمان سالن۱۲هزار نفری بعد از مشاهده مدیرعامل پرسپولیس به وی اعتراض کردند. تعدادی از تماشاگران که در بین آنها استقلالی ها هم دیده می شدند نسبت به نحوه توزیع بلیط اعتراض کرده که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای دقایقی با آنها صحبت رد. در ادامه دوربین برنامه ۹۰ و گزارشگر این برنامه حامد راستگو با ترکاشوند و طاهری قصد مصاحبه داشت که مدیرعامل پرسپولیس نسبت به این موضوع اعتراض کرد.

طاهری در حالی که عصبانی بود در حالی که میکروفون گزارشگر ۹۰ را پس زده بود با وی به جروبحث پرداخت و با صدای بلند گفت:چه کسی شما را به اینجا راه داده است؟!شما حق ندارید نه تصویر بگیرید و نه مصاحبه می کنیم. این موضوع باعث ناراحتی گزارشگران این برنامه شد.

*موسی سلامت جانباز پرسپولیسی با عکس مرحوم هادی نوروزی وارد استادیوم شد.

*در حالی که هرج و مرج بسیار زیادی در بیرون از ورزشگاه برقرار شده تعداد زیادی از هواداران بدون بلیت و در شلوغی وارد استادیوم شدند.تماشاگرانی که رد حال رفتن به طبقه دوم هستند عنوان کردند که بدون بلیت در حال رفتن به جایگاه های خود هستند کسی بلیت  های آنان را کنترل نکرده است.

*در حالی که استعمال دخانیات در ورزشگاه ممنوع است تعداد زیادی از تماشاگران در حال استفاده از سیگار در راهروهای استادیوم هستند.

* به دلیل اینکه دو جایگاه تماشاگران پرسپولیس به دلیل عملیات بهسازی قابل استفاده نیست دو جایگاه اضافه از طرف استقلالی ها در اختیار پرسپولیسی ها قرار گرفت.

* هواداران پرسپولیس پرچم ۶۰۰ متری به صورت جداگانه که حروف کلمه پرسپولیس روی آن حک شده را به ورزشگاه آورده و مشغول آماده سازی آن برای اجرای نمایش پرچم هستند.

* مهدی نوروزی برادر هادی نوروزی در اردوی پرسپولیس حاضر شد و با بازیکنان و کادر فنی این تیم عکس گرفت.

دیدار دو تیم از ساعت ۱۶ و ۴۰ آغاز می شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news