امروز : پنج شنبه ۴ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۲۱:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیدورف راز جدایی خود از رئال را فاش کرد

کلارنس سیدورف، یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال هلند است. او سابقه بازی کردن در رئال مادرید و دو تیم بزرگ شهر میلان را در کارنامه دارد. ستاره سابق فوتبال هلند از دلیل اصلی جدایی خود از رئال مادرید  سخن به میان آورد و گفت‌:  من گرانترین و مهم ترین بازیکن رئال مادرید بود و […]

کلارنس سیدورف، یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال هلند است. او سابقه بازی کردن در رئال مادرید و دو تیم بزرگ شهر میلان را در کارنامه دارد.

ستاره سابق فوتبال هلند از دلیل اصلی جدایی خود از رئال مادرید  سخن به میان آورد و گفت‌:  من گرانترین و مهم ترین بازیکن رئال مادرید بود و به همین خاطر چند تیم مشتری‌ام بودند. تیم های مانند منچستریونایتد، اینتر، رم و آرسنال پیشنهاد داده بودند. رئال مادرید مشکل مالی داشت و چاره ای جز فروش من نداشت و به همین خاطر هم از این تیم جدا شدم.

او ادامه‌ داد: در ریودوژانیرو بودم که مارچلو لیپی با من تماس گرفت. او از من خواست که به اینتر بروم تا در کنار رونالدو و کریستیانو ویری بازی کنیم. به او گفتم پنج دقیقه به من فرصت بده تا تصمیم نهایی ام را بگیرم و بعد از آن به او پاسخ مثبت دادم. من در اینتر مدت کمی ماندم اما روزهای باورنکردنی و بیادماندنی را سپری کردم.

سیدورف با ۲۴ میلیون یورو راهی اینتر شد، اما  او در سال ۲۰۰۲ راهی میلان شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news