امروز : پنج شنبه ۴ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارشگران آلمانی را به ورزشگاه راه ندادند+عکس

با توجه به اینکه قرار بود طبق قانون دوربین‌های صدا و سیما و عوامل این سازمان در ورزشگاه آزادی حضور پیدا نکنند و با توجه به صدور IDکارت برای این بازی، عوامل این سازمان با کارت صدا و سیما و بدون IDکارت وارد ورزشگاه آزادی شدند. * ۲ شبکه‌ از کشور آلمانی که برای پوشش […]

با توجه به اینکه قرار بود طبق قانون دوربین‌های صدا و سیما و عوامل این سازمان در ورزشگاه آزادی حضور پیدا نکنند و با توجه به صدور IDکارت برای این بازی، عوامل این سازمان با کارت صدا و سیما و بدون IDکارت وارد ورزشگاه آزادی شدند.

* ۲ شبکه‌ از کشور آلمانی که برای پوشش دربی ۸۵ نامه‌نگاری کرده بودند و حتی ID کارت مخصوص را از سازمان لیگ گرفته بودند اما حراست و مأموران نیروی انتظامی مانع از ورود این شبکه تلویزیونی به ورزشگاه آزادی شدند.

*به گفته مسئولان این شبکه که مدعی بودند نامه نگاری کرده و حتی مجوز وزارت ارشاد را گرفته اند این مجور را داشتند که وارد ورزشگاه شوند. همچنین در ادامه تأکید کردند ما نمی‌خواهیم از بازی تصویربرداری کنیم فقط می‌خواهیم در خصوص شفر گزارشی را تهیه کنیم. نمی‌دانم چرا وقتی قرار است حضور پیدا نکنیم  برای ما ID کارت صادر کردند.

*ظرفیت پارکینگ شماره‌های ۳-۴-۵ کامل است.

*رفته به رفته بر تعداد هواداران دو تیم افزوده می‌شود و از جاهای دور و نزدیک ایران برای دیدن دربی ۸۵ فوتبال ایران وارد ورزشگاه آزادی شدند.با توجه به اینکه هواداران هر دو تیم از راه‌های دور و نزدیک به استادیوم آمدند در اطراف استادیوم زیر درخت‌ها در حال استراحت کردن هستند تا بتوانند خستگی خود را از تن در کنند و بعد وارد ورزشگاه شوند.

*از هواداران ویژه و با تعصب استقلال و پرسپولیس می‌توان به طرفدارانی که از سیستان و بلوچستان مسافت ۳ روزه را طی کردند اشاره کرد تا این دیدار را از نزدیک مشاهده کنند.

*بازار سیاه در ورزشگاه آزادی ساعت به ساعت داغ‌تر می‌شود و در بعضی از نقاط ورزشگاه فروش بلیت به ۱۰۰ هزار تومان هم رسیده است!

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news