امروز : جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۲۳:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برخورد خودروی تیبا با مغازه/ یک نفر جان خود را از دست داد

جلال ملکی در گفت‌وگویی اظهار داشت: در ساعت ۱۰:۲۱ امروز حادثه تصادف در خیابان خزانه بخارایی تقاطع بهزادپور به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران ایستگاه شماره ۱۲۶ به محل حادثه اعزام شدند. وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد خودروی سواری تیبا با دو نفر سرنشین به دلیل نامشخصی […]

جلال ملکی در گفت‌وگویی اظهار داشت: در ساعت ۱۰:۲۱ امروز حادثه تصادف در خیابان خزانه بخارایی تقاطع بهزادپور به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران ایستگاه شماره ۱۲۶ به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد خودروی سواری تیبا با دو نفر سرنشین به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی خود منحرف و پس از برخورد با یک دستگاه خودروی تاکسی با یک باب مغازه برخورد کرده و نیمی از خودرو وارد مغازه شده بود.

ملکی بیان داشت: هر دو نفر در داخل خودرو محبوس شده بودند و آتش‌نشانان بلافاصله نسبت به خروج این دو نفر اقدام کردند که متأسفانه مشخص شد راننده جوان ۲۵ ساله در لحظات اولیه تصادف جان خود را از دست داده است و سرنشین دیگر نیز دچار مصدومیت و به مراکز درمانی منتقل شد.

سخنگوی سازمان ‌آتش‌نشانی شهر تهران، گفت: در ساعت ۱۱:۲۹ عملیات این حادثه به اتمام رسید و محل حادثه تحویل عوامل پلیس راهور داده شد.

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news