امروز : جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۲۳:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مراجعه ۲۴۳ تماشاچی به نیروهای اورژانس در دربی پایتخت

پیرحسین کولیوند در ارتباط با مهمترین حوادث ۲۴ ساعت گذشته که نیروهای اورژانس به حادثه‌دیدگان خدمت‌رسانی کردند، اظهار داشت: واژگونی مینی‌بوس در جاده سرچشمه نرسیده به پل از سمت رفسنجان ساعت ۰۶:۲۵ صبح امروز سبب مصدومیت ۹ مسافر شد. وی افزود: دقایقی پس از وقوع این حادثه ۳ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد و […]

پیرحسین کولیوند در ارتباط با مهمترین حوادث ۲۴ ساعت گذشته که نیروهای اورژانس به حادثه‌دیدگان خدمت‌رسانی کردند، اظهار داشت: واژگونی مینی‌بوس در جاده سرچشمه نرسیده به پل از سمت رفسنجان ساعت ۰۶:۲۵ صبح امروز سبب مصدومیت ۹ مسافر شد.

وی افزود: دقایقی پس از وقوع این حادثه ۳ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد و اقدامات لازم جهت کمک به حادثه دیدگان صورت گرفت.

سرپرست اورژانس کشور به ریزش دیوار در خیابان مولوی زاهدان اشاره کرد و گفت: این حادثه بعدازظهر روز گذشته به وقوع پیوسته که در اثر آن ۴ نفر جان خود را از دست داده و ۲ نفر نیز مصدوم شدند.

کولیوند در ارتباط با خدمات نیروهای اورژانس در دربی پایتخت عنوان کرد: در دربی ۸۵ پرسنل اورژانس در صف اول خدمت‌رسانی به تماشاچیان حضور داشتند که ۲۴۳ نفر در محیط ورزشگاه آزادی به پرسنل اورژانس مراجعه کردند.

وی افزود: در دربی روز گذشته ۲۲۵ نفر درمان سرپایی شده و ۱۸ نفر نیز به مراکز درمانی انتقال یافت

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news