امروز : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۹:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جریانات خنک شمالی از راه می‌رسد

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از ورود جریانات خنک شمالی طی ساعتهای آتی خبر داد و گفت: کاهش دما و بارش پراکنده باران در ۲۴ ساعت آینده بخش‌هایی از پنج استان نوار شمالی و غربی را در برمی‌گیرد. احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: امروز جوی نسبتاً آرام […]

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از ورود جریانات خنک شمالی طی ساعتهای آتی خبر داد و گفت: کاهش دما و بارش پراکنده باران در ۲۴ ساعت آینده بخش‌هایی از پنج استان نوار شمالی و غربی را در برمی‌گیرد.

احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: امروز جوی نسبتاً آرام در بخشهای مختلف کشور حکمفرما خواهد بود.

وی ادامه داد: از عصر امروز جریانات خنک‌ شمالی وارد کشور خواهد شد و استانهای ساحلی دریای خزر، اردبیل، گیلان و مازندران را با رشد ابر، بارش پراکنده باران و کاهش دما مواجه خواهد کرد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: در روزهای شنبه و یکشنبه با گذر موج تراز میانی از شمال غرب در استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل شاهد افزایش ابر، رگبار باران، وزش باد و رعد و برق خواهیم بود.

به گفته وظیفه، در روزهای شنبه و یکشنبه به‌دلیل پیش‌بینی وزش باد شدید در نیمه غربی کشور، وقوع باد و گرد و خاک در غرب و شمال غرب کشور دور از انتظار نیست.

وی افزود: همچنین طی روزهای شنبه و یکشنبه وزش باد شدید جنوبی در استانهای گیلان و اردبیل پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور شهرکرد با صفر درجه را سردترین و اهواز با ۳۸ درجه را گرمترین نقاط کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران امروز به ۲۹ درجه بالای صفر رسید که طی روزهای آتی تغییرات محسوسی نخواهد داشت.

وظیفه تصریح کرد: استان تهران امروز عصر و اواخر وقت با وزش باد شدید مواجه خواهد شد و در دو روز آینده نیز احتمال پایداری هوا و کاهش کیفیت وجود دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news