امروز : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۶:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سه‌شنبه‌های تدبیریون همچنان ادامه دارد/ وعده‌هایی که بر روی کاغذ ماند

بصیر، همزمان با هفته دولت در سال جاری و با حضور استاندار مازندران و چند مدیرکل در جلسه شورای ادارای فریدونکنار مسئول ارشد اداره کل راه و شهرسازی استان از تکمیل پروژه کمربندی فریدونکنار در نخستین سه‌شنبه پس از هفته دولت خبر داد. اما پس از گذشت حدود دو ماه از هفته دولت هنوز مردم […]

بصیر، همزمان با هفته دولت در سال جاری و با حضور استاندار مازندران و چند مدیرکل در جلسه شورای ادارای فریدونکنار مسئول ارشد اداره کل راه و شهرسازی استان از تکمیل پروژه کمربندی فریدونکنار در نخستین سه‌شنبه پس از هفته دولت خبر داد.

اما پس از گذشت حدود دو ماه از هفته دولت هنوز مردم فریدونکنار در انتظار سه شنبه‌ای هستند که آقای مدیرکل از آن خبر داده بود در حالی که این خبر هم مانند بسیاری از خبرهای تدبیریون بیش از یک مانور تبلیغاتی چیزی دیگری به همراه نداشت.

وضعیت کمربندی فریدونکنار آنچنان بحرانی شده  که نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی طی گفت‌وگویی با بصیرنیوز به مسئولان مربوطه هشدار داد تا در صورت عدم پیگیری و تعیین تکلیف این پروژه از مردم میخواهد تا جاده آن را مسدود کنند.

ماجرا از آنجا جالب‌تر می‌شود که فرماندار فریدونکنار پس از خبر مدیرکل راه و شهرسازی در مصاحبه‌های مختلف از آغاز این پروژه خبر داد اما به نظر می‌رسد که این پروژه بر روی کاغذ مانده  و سه‌شنبه موعود هنوز فرا نرسیده  و حال باید دید که وعده مسئولان چه زمانی به سرانجام می رسد.

به نظر می رسد مدیر کل راه و شهرسازی هم به خوبی می دانست که قصه کمربندی فریدونکنار سر دراز دارد و پس از اعتراض خبرنگاران و سخنان مطرح شده نماینده مردم شهرستان‌های فریدونکنار و بابلسر زمانی که این خبر به گوش آن‌ها رسید بهترین راه تدافعی را دادن وعده‌های پوشالی دانستند که از این بابت باید به حال مسئولان استانی تاسف خورد.

حال اگر فرض را بر درستی وعده‌های این مسئول بگذاریم هنوز مردم تغییرات محسوسی را در اجرای این پروژه بزرگ و حیاتی احساس نمی‌کنند که جا دارد مسئولان ارشد فریدونکنار با توان حداکثری اقدام لازم را برای رفع مشکلات این پروژه انجام دهند.

آنچه که مسئولان شهرستان فریدونکنار باید بدانند این است که مردم این شهرستان در زمینه‌های مختلف پای این نظام ایستاده‌اند و در انتخابات گذشته نشان دادند که بیش از ۹۰ درصد آن‌ها در حماسه سیاسی شرکت کردند و لیاقت آن را دارند که بعد از ۱۶ سال به آرزویی برسند که برای بسیاری از شهرهای استان مازندران به خاطره تبدیل شده است.

این مردم حق دارند مسئولانی با کفایت و درایت  تدبیر امور اجرایی آن‌ها را به دست گیرد، مسئولان ارشد کشوری باید به این نکته توجه کنند که فریدونکتار شهر آزمایش مدیران فرمایشی و ناتوان نیست.

نکته بسیار مهمتری که باید به آن توجه شود این است که این مطالبه از سوی مردم فریدونکنار است اما به دلیل پایبندی به اصول، ارزش‌ها و آرمان‌های خود و انقلاب سکوت پیشه کردند که مسئولان باید این مهم را قدر بدانند.

در پایان باید اینگونه گفت هر مسئولی اگر بتواند این مشکل را که غم‌ها و مصائب مختلفی را برای فریدونکنار ایجاد کرده است مرتفع کند به اسطوره فریدونکناری‌ها تبدیل می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news