امروز : شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۹:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قوچان‌نژاد: برای گلزنی بدشانسی مطلق داشتیم

تیم هیرنوین شب گذشته (پنجشنبه) با پذیرش شکست ۲ بر یک برابر ویلم از جام حذفی هلند کنار رفت. در این بازی رضا قوچان‌نژاد ملی‌پوش ایرانی حضور ۹۰ دقیقه‌ای در ترکیب هیرنوین داشت و زننده تنها گل تیمش بود. گوچی درباره این بازی به دوربین تلویزیونی باشگاه هیرنوین گفت: فکر کنم که بدشانسی مطلق در […]

تیم هیرنوین شب گذشته (پنجشنبه) با پذیرش شکست ۲ بر یک برابر ویلم از جام حذفی هلند کنار رفت. در این بازی رضا قوچان‌نژاد ملی‌پوش ایرانی حضور ۹۰ دقیقه‌ای در ترکیب هیرنوین داشت و زننده تنها گل تیمش بود.

گوچی درباره این بازی به دوربین تلویزیونی باشگاه هیرنوین گفت: فکر کنم که بدشانسی مطلق در گلزنی داشتیم. زمانی که به تیلبورخ آمدیم می‌خواستم این گل‌ها را ببینم، اما چنین اتفاقی رخ نداد. در نیمه اول ۲ یا ۳ موقعیت گلزنی ایجاد کرده بودیم.

مهاجم ایرانی تیم هیرنوین ادامه داد: در دقایق اولیه نیمه‌دوم گل به ثمر رساندیم و امیدوار بودم که به بازی برگردیم. پس از اینکه نتیجه بازی به تساوی یک یک تغییر یافت فشار روی حریف را ادامه دادیم و مسلط بر بازی بودیم. نتیجه بازی ۲ بر یک به سود تیم ویلم شد که روز بسیار بدی برای ما بود.

تیم هیرنوین در ۴ بازی اخیرش  در اردویژه و جام حذفی هلند با شکست‌های متوالی مواجه شد که یادآور شرایط این تیم در نیم‌فصل دوم فصل گذشته فوتبال باشگاهی این کشور است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news