امروز : یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۲۲:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سید جلال حسینی باز هم تهدید کرد

باشگاه نفت همچنان بدهی سنگینی به بسیاری از چهره های فوتبال ایران دارد و همچنان وضعیت این مطالبات مشخص نیست. اما جدیدترین واکنش سید جلال حسینی یکی از طلبکاران مطرح باشگاه نفت در نوع خود جالب است. سید جلال می گوید: واقعا نمی‌دانم چگونه می‌شود یک تیم با هزار مشکل و بدهی به راحتی در […]

باشگاه نفت همچنان بدهی سنگینی به بسیاری از چهره های فوتبال ایران دارد و همچنان وضعیت این مطالبات مشخص نیست.

اما جدیدترین واکنش سید جلال حسینی یکی از طلبکاران مطرح باشگاه نفت در نوع خود جالب است. سید جلال می گوید: واقعا نمی‌دانم چگونه می‌شود یک تیم با هزار مشکل و بدهی به راحتی در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد. من از کمیته‌ انضباطی سازمان لیگ می‌خواهم که حق ما را بگیرند. این آخرین مصاحبه‌ای است که انجام می‌دهم و پس از آن اگر مشکلم حل نشود با شدیدترین لحن ممکن صحبت خواهم کرد. مگر می‌شود یک نفر بیاید و خودش را مشهور کند و راست راست راه برود و بدون این که طلب دیگران را بدهد. یعنی در کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال ما نمی‌تواند حق ما را بگیرد و ما باید به AFC شکایت کنیم؟
سید جلال همچنین گفت: واقعا زشت نیست که من مشکلم را در فوتبال ایران نتوانم حل کنم و به مجامع بین‌المللی بروم. آقایان! به مشکل بدهی باشگاه‌ها رسیدگی کنید و اجازه ندهید که یک نفر هر کاری می‌خواهد انجام دهد. همان طور که گفتم این آخرین باری است که در این باره آرام صحبت می‌کنم اما مشکلم را حل نکنند شدیدترین حرف‌ها را خواهم زد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news