امروز : یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۲۲:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرادی: به شایعات دوپینگ کیانوش گوش ندهید

علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در خصوص اینکه به چه دلیل زودتر و در اوایل سال برای صدور ویزای آمریکای وزنه‌برداران اقدام نکرده‌اند، اظهار داشت: ما براساس شرایط مصاحبه ابتدا از طریق ترکیه اقدام کردیم اما پس از معطلی زیاد و عدم نوبت دهی به امارات و دبی رفتیم. وی افزود. ما تلاش خود را […]

علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در خصوص اینکه به چه دلیل زودتر و در اوایل سال برای صدور ویزای آمریکای وزنه‌برداران اقدام نکرده‌اند، اظهار داشت: ما براساس شرایط مصاحبه ابتدا از طریق ترکیه اقدام کردیم اما پس از معطلی زیاد و عدم نوبت دهی به امارات و دبی رفتیم.

وی افزود. ما تلاش خود را کردیم و خواهیم کرد و بحث این است که اقدامات لازم انجام شده و امیدواریم مشکل ایجاد شده حل شود.

رئیس فدراسیون وزنه برداری در خصوص بحث پناهندگی کیانوش رستمی خاطرنشان کرد: در سفارت آمریکا در دبی مدارکی مبنی بر عدم پناهندگی از رستمی و هیچ یک از نفرات نگرفتند.

مرادی در ارتباط با اینکه آیا رستمی پس از المپیک یک بار جهت سفر به آمریکا اقدام کرده و ریجکت شده است یا خیر، گفت: من این موارد را نمی‌دانم ودر جریان نیستم.

وی ادامه داد: من نگران این موضوع هستم و شاید برای نفرات دیگر هم پیش بیاید، البته قرار شده تا رستمی اسنادی ببرد و طی ٢ تا ٣ روز آینده وقت مصاحبه وی فرا می‌رسد تا راهی دبی شود.

مرادی تصریح کرد: حرف و حدیث در ارتباط با اینکه رستمی مصدوم است و یا دوپینگ کرده زیاد است اما نباید به این شایعات توجه داشت.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news