امروز : یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۲۲:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کنترل آب آشامیدنی و مواد غذایی موکب‌ها در عراق

مسئول برنامه بهداشت محیط در اربعین حسینی و ایام خاص گفت: استقرار تیم‌های بهداشت محیط در نجف، کاظمین و سامرا برای کنترل و بازرسی بهداشت محیطی از موکب‌ها و کنترل آب آشامیدنی و موادغذایی آغاز شده است. سیدرضا غلامی افزود: فعالیت‌های بهداشت محیط وزارت بهداشت برای راه‌پیمایی مراسم اربعین حسینی اعم از شناسایی موکب‌های ایرانی، […]

مسئول برنامه بهداشت محیط در اربعین حسینی و ایام خاص گفت: استقرار تیم‌های بهداشت محیط در نجف، کاظمین و سامرا برای کنترل و بازرسی بهداشت محیطی از موکب‌ها و کنترل آب آشامیدنی و موادغذایی آغاز شده است.

سیدرضا غلامی افزود: فعالیت‌های بهداشت محیط وزارت بهداشت برای راه‌پیمایی مراسم اربعین حسینی اعم از شناسایی موکب‌های ایرانی، کنترل و بازرسی بهداشت محیطی از موکب‌ها و کنترل آب آشامیدنی و مواد غذایی آغاز شده‌است.

مهندس غلامی کلر‌سنجی آب شرب مخازن کنار خیابان و همچنین آموزش مسئولین موکب‌ها، آموزش مسائل بهداشتی و توزیع پوستر و پمفلت بهداشتی را از دیگر اقدامات تیم‌های بهداشتی مرکز سلامت محیط و کار در مناطق مرزی برشمرد.

مسئول تیم بهداشت محیط اعزامی به عراق افزود: کنترل بهداشت محیطی از سرویس‌های بهداشتی و مدیریت پسماند و پساب نیز در مسیرهای زائران انجام شده‌است.

مسئول برنامه بهداشت محیط در اربعین حسینی و ایام خاص مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در ادامه با بیان این که کل تیم بهداشت محیط مستقر در عراق ۲۸ نفر هستند، گفت: این افراد در کنار تیم بهداشت و درمان مرکز پزشکی هلال‌احمر ایران در عراق فعالیت می‌کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news