امروز : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۹:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتخاری برای طلبکاران احترامی قائل نیست!

روز گذشته باشگاه استقلال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که طلبکاران این باشگاه می‌توانند با حضور در محل این باشگاه برای رایزنی و تفاهم برای پرداخت بدهی‌های خود حضور یابند. امروز (دوشنبه) ستار همدانی، ایمان عالمی، فرد ملیکان و … در باشگاه استقلال حضور یافتند، اما خبری از رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه نبود. ظاهرا افتخاری برای […]

روز گذشته باشگاه استقلال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که طلبکاران این باشگاه می‌توانند با حضور در محل این باشگاه برای رایزنی و تفاهم برای پرداخت بدهی‌های خود حضور یابند.

امروز (دوشنبه) ستار همدانی، ایمان عالمی، فرد ملیکان و … در باشگاه استقلال حضور یافتند، اما خبری از رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه نبود. ظاهرا افتخاری برای حل مشکل بدهی‌های استقلال به دیدار وزیر ورزش و جوانان رفته است.

علی‌اصغر قربانعلی‌پور، مربی بدنساز پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص طلبی که از باشگاه استقلال دارد، اظهار داشت: در دو سالی که از حضور من در استقلال گذشته، بارها به این باشگاه رفت و آمد داشتم، اما در این مدت هیچ اتفاقی رخ نداد. بابت احترامی که برای هواداران استقلال قائل هستم، شکایتی از این باشگاه نکردم و با احترام پیش رفتم. وقتی به باشگاه می‌روم، هیچ پاسخی به من نمی‌دهند و حتی آقای افتخاری یک دقیقه وقت نمی‌گذاردبا من که طلبکار هستم، دیدار داشته باشد. یعنی علاوه بر اینکه طلب را نمی‌دهند در رفتارشان بی‌احترامی را هم حس می‌کنید.

وی افزود: امیدوارم مشکل استقلال برای حضور در آسیا هرچه زودتر حل شود و واقعاً هیچکس راضی نیست که شرایط این باشگاه به این شکل باشد، اما رفتار آنها با من که یکی از طلبکاران هستم، به دور از معرفت است. به جز یکی دو نفر از کارمندان باشگاه، سایر افراد احترامی نمی‌گذارند. این را می‌دانم که باشگاه استقلال هم مشکلات خاص خودش را دارد و من تنها طلبکار نیستم. آنجا که می‌روم راننده، ماشین و انواع طلبکاران در باشگاه هستند، اما وقتی رفتارها اینگونه است، اعتمادها کم می‌شود.

این مربی بدنساز خاطرنشان کرد: واقعاً اگر قرار است به این شکل رفتار شود، شاید من هم تصمیم جدی‌تری برای دریافت طلبم بگیرم. چون اکنون می‌بینم دوستانی که شکایت کرده‌اند، کارشان در مرحله جلوتری قرار دارد. وقتی به باشگاه می‌روم، می‌گویند افتخاری یا ناهار است یا نیست. تا به حال حتی یک دقیقه وقت نگذاشته درباره طلب من صحبتی کند. چهار پنج بار برای دریافت طلبم نامه نوشته‌ام و می‌گویند افتخاری امضا کرده، اما بعد از دو سال هنوز پاسخی نگرفته‌ام.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

sana shirini-1

gorban-1

news